bata Veľké výpredaje v predajniach BaťaAk vám v týchto dňoch chýbajú nejaké topánky a neviete, kam ísť hľadať nové, skúste sa najprv zastaviť v predajniach Baťa. V aktuálnom výpredaji sú nielen zimné čižmy, snehule alebo členkové čižmičky, ale nájde sa aj niečo na budúce mesiace: tenisky, balerínky či poltopánky. Myslím, že aj keď mnohé z nich už nebudú celkom čerstvé a sezónne, dá sa vybrať niečo, čo vyhovuje osobitému vkusu každého. Napokon, pozrite sa sami a uvidíte.

Baťa kolekcie Active Black, Pop, Punk a ďalšie

popovej kolekcii, ktorú prezentovala aj Táňa Pauhofová, sa nájdu pekné lakované balerínky, lodičky alebo topánky na platformách. Osobne by som šla po zelených lodičkách - vyzerajú jednoducho a klasicky, vhodné k čiernym nohaviciam alebo rifliam či dokonca sukni. 

bata vypredaj zima 2008 01 Veľké výpredaje v predajniach Baťa

Členkové čižmy už od €22,9/900 SKK a vysoké čižmy od €66,35/1200 SKK je naozaj výborná cena. Ak ste čakali na výpredaje kolekcie Active Black, už nečakajte – som si istá, že zimná obuv s klasickými prvkami určite “pôjde na dračku”, a preto sa poponáhľajte, aby nevypredali vače číslo. (Dostupnosť tovaru si môžete overiť aj na stránkach Baťa.)

bata vypredaj zima 2008 03 Veľké výpredaje v predajniach Baťa

Tak trochu “nestarnúcimi” modelmi sú aj topánky z kolekcie Punk - cvočky, zipsy a čierna koža sa v móde opakujú veľmi pravidelne. Zatiaľ však nie sú zlacnené všetky, napríklad ani tie, o ktorých sme písali pred pár mesiacmi. 

bata vypredaj zima 2008 02 Veľké výpredaje v predajniach Baťa

Ostatné kolekcie a značky

Ak hľadáte ešte niečo trochu zimné, môžete na to ísť aj elegantne. Ružové členkové čižmy si síce asi do veľkých mrazov neobujete, ale zato pôsobia priam rozprávkovo a veľmi zaujímavo. Priam stvorené ku krátkym karovaným sukniam a mäkkým svetríkom.

bata vypredaj zima 2008 04 Veľké výpredaje v predajniach Baťa

A na záver zopár kúskov z klasických či “konverzových” tenisiek. Myslím, že topánky tohto druhu z módy príliš nevychdádzajú, dajú sa nosiť opakovane a stále. Za dobrú cenu sa oplatia a určite sa nemusíte obávať, že ďalšiu sezónu budete out. V predajni majú aj veľké zásoby hip-hopových či “skejťáckych” tenisiek.

bata vypredaj zima 2008 05 Veľké výpredaje v predajniach Baťa

Všetkok ďalší zľavnený tovar (takmer 300 položiek) z predajní Baťa môžete nájsť tu.