Miley Cyrus to v obliekaní občas výjde, občas nie. Keď som ju spomínala naposledy pri udeľovaní Oscarov, bolo to fiasko. Jej šaty boli prehnane glitrové, nariasené a bol to gýč. Naopak, pri poslednej premiére v Nashville, kde prezentovala svoj film Hannah Montana, vyzerala priam úžasne.

Šaty na cez jedno rameno sú, ako si tak od Oscarov všímam, čoraz populárnejšie. Veľký boom tohto štýlu si u nás pamätám naposledy okolo roku 2001, kedy sa nosili tričká cez rameno s potlačou čísel. Žeby nastal ich comeback, len v “bledorúžovej”? Pravdupovediac, vôbec by ma nezaskočil a ani nenahneval.

miley cyrus nashville 00 Miley Cyrus v kvetinových šatách cez rameno   niečo, čo si musíte zaobstarať

Čo sa však týka Mileynho výberu, je naozaj celkom dobrý. Korálovo oranžové šaty s kvietkovanou potlačou pôsobia príjemne jarne, ale aj primerane jej veku. Farba je príjemná vďaka striedaniu kvetinových pásikov v žltej a modrej. Topánky sú momntálne dosť “klasika”, T-čkové ramienka sa nosia prakticky stále a nedá sa s nimi nič pokaziť.

Veľmi sa mi však páči jej bižutéria. Náramok hippies je tak akurátny úlet, viacero náramkov na druhej ruke trochu naprávajú jednoduchosť šiat a topánok. No aj keď bielu farbu laku na nechtoch jej priamo nevytýkam, mám pocit, že je trochu krikľavá resp. svietivá. Škoda, že nezvolila radšej niečo miernejšie, napríklad v odtieni žltej, čo má na šatoch. Je to však len hlúpy detail, ktorý asi ani nestojí za spomenutie. Miley vystihla jarný look na jednotku, dúfam, že nabudúce to bude rovnako dobrá pastva pre naše oči.

miley cyrus nashville 01 Miley Cyrus v kvetinových šatách cez rameno   niečo, čo si musíte zaobstarať

miley cyrus nashville 02 Miley Cyrus v kvetinových šatách cez rameno   niečo, čo si musíte zaobstarať

miley cyrus nashville 03 Miley Cyrus v kvetinových šatách cez rameno   niečo, čo si musíte zaobstarať

miley cyrus nashville 04 Miley Cyrus v kvetinových šatách cez rameno   niečo, čo si musíte zaobstarať

miley cyrus nashville 05 Miley Cyrus v kvetinových šatách cez rameno   niečo, čo si musíte zaobstarať