patricia fields barbie kabelka Aj Patricia Fields má rada BarbieKeďže my ženy už dávno vieme, že muži nikdy nevyrastú, niekedy mi napadá otázka, prečo by sme mali aj my. Jasné, niekto občas potrebuje mať viac rozumu, ale to neznamená, že aspoň niekedy si nemôžeme zaspomínať na dobu, keď nás sprevádzala (doslova) nestarnúca Barbie so všetkým jej štýlom, leskom a americkými úsmevmi, ktoré rozdávala kade-tade.

Ak teda spadáte do tejto kategórie, milujete Barbie, máte $80 naviac (alebo ich má naviac ten, kto vám toto kúpi ako darček) a ešte aj zbožňujete Patriciu Fields, gratulujem. Táto kabelka Barbie je jednoducho pre vás — predáva sa celosvetovo, stačí vám kreditka.

Že gýč ako hrom? Pravdepodobne áno. Neskutočne sa mi však páči tvar tejto listovej kabelky, pretože pripomína zložený magazín. Patricia zjvne nemusela ďaleko chodiť na nápad. Ale ako sa vraví, to najjednoduchšie zvyčajne býva aj to najlepšie či dokonca najviac jednoduché.

Viem si ju predstaviť ráno rozospatú v župane, vyjde z postele, schmatne prvý magazín z nočného stolíku, čo nájde. Keď sa však v kuchyni zohne po šálku na kávu, z prehnutého časopisu povypadávajú vzorky krémov proti vráskam. “A sakra, chcelo by to gumičku a čosi na uzatvorenie z oboch strán,” zamumle rozospatá Patricia a voilà, listová kabelka je na svete…