Už ste si iste aj vy museli všimnúť plagáty po celej Bratislave na novú riasenku od Max Factor. Maskara Lash Extention Effect je horúcou novinkou februára a určite neujde žiadnej faninke tejto značky; sama ju vyskúšanú nemám a ani Max Factor nepatrí k mojim najkupovanejším značkám (vlastne, nemám nič a nikdy som asi ani nič nemala), ale počúvam na ňu celkom dosť chvály.

max factor lash extension 01 Riasenka Max Factor Lash Extention Effect s nylonovými vláknami

Riasenka sa predáva v troch farbách: v čiernej, tmavohnedej a modrej.

Zloženie farby maskary Lash Extension Effect obsahuje drobné nylonové vlákna, ktoré dodávajú riasam dĺžku, pričom zachovávajú ich prirodzený a prispôsobivý vzhľad. Farba pôsobí skvele vďaka kefke, ktorá ju rozotiera na riasy od korienkov po končeky a od kútikov očí k okrajom, čím dosahuje dokonalé a výrazné predĺženie.

Koho však zaujíma aspoň jeden osobný názor, našla som jedno veľmi príkladné review, ktoré vyzerá celkom dobre. A chcete počuť najlepšiu časť? Pokiaľ nechcete na skúšku platiť plnú sumu 13,70 eura, môžete na riasenku dostať zľavu až 5 eur: stačí odovzdať akúkoľvek použitú riasenku do parfumérií FAnn a je vaša za cenu 8,70 eur. Akcia však platí len do 28. februára alebo vypredania zásob, takže sa radšej poponáhľajte.

max factor lash extension 02 Riasenka Max Factor Lash Extention Effect s nylonovými vláknami

Foto: Max Factor