Minulý týždeň sme od čitateľky Veroniky dostali tip na očné sérum Balea, ktoré je vzhľadom k nízkej cene dostupné pre naozaj širokú skupinu spotrebiteľov. Tento raz ponúka svoje oskúšané tipy na značku Estée Lauder a Essence, ktoré si veľmi obľúbila.

Po mojom tipe na očné sérum Balea som sa rozhodla napísať tip aj na výrobok inej značky. Ako väčšina žien sa snažím nájsť na trhu kvalitné výrobky za dobré ceny. Tip na očné sérum ani nie za 4 eurá mi prišiel ako vhodný.

Patrím však k ženám, ktoré míňajú za kozmetiku a módne handričky veľa peňazí. Mám 25 rokov a poctivo sa o seba starám. Nie je mi ľúto investovať do kvalitných kozmetických prípravkov. Ale chcem vidieť výsledky. Posledný rok používam dve séra Estée Lauder a som nadmieru spokojná. V tomto prípade platí, že sa oplatí investovať!

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher — sérum používam každé ráno. Sťahuje póry, pôsobí proti všetkým nedokonalostiam a zjednocuje tón pleti. Aplikujem ho pod hydratačný krém. Odkedy ho používam mám pleť ako bábätko.

estee lauder idealist pore minimizing skin refinisher Tip od čitateľky: Prípravky Estée Lauder

Estée Lauder Advanced Night Repair Concentrate — sérum používam na noc. Pôsobí proti vráskam, nepriaznivým vplyvom prostredia, stresu, spáleniu na slnku a obnovuje pleť počas spánku.

estee lauder advanced night repair Tip od čitateľky: Prípravky Estée Lauder

Cenu teraz neviem presne odhadnúť, keďže to závisí od veľkosti balenia (a predajne, kde ho kupujete), ale tie 30 ml séra stoja cca 60 eur. To nočné je trochu drahšie. Kto ich vyskúšal, vie o čom hovorím…

V závere by som ponúkla ešte tip na lacný a osvedčený produkt. Zdá sa mi väčšie umenie nájsť niečo lacné a dobré. Nie vždy ale platí, že za málo peňazí, málo muziky…

essence eyebrow stylist set Tip od čitateľky: Prípravky Estée LauderUrčite ste si všimli novú kozmetiku Essence. Je lacná ale naozaj neodporúčam kupovať od nej všetko. Mne sa osvedčil set na obočie Essence eyebrow stylist set. Nedám naň dopustiť. Už žiadne vykresľovanie ceruzkou alebo farbenie obočia, ktoré vydrží tak tri dni. Také pekné a prirodzené obočie mi neurobí ani kozmetička. Cena je cca 3,30 eur.

Chcela by som ale upozorniť dievčatá s citlivou pleťou, aby sa make-upom a púdrom z tejto značky vyhli. Obsahujú veľa parfumu a dráždivých látok. Tiene, špirály, lesky, rúže sú primerané cene. – Veronika