Aj vy ste podľahli aktuálnej mánii za Alicou v Krajine zázrakov a teraz kade-tade zháňate niečo, čo by vám do šatníka dalo aspoň trochu nádych rozprávkovej atmosféry?

alica inak 00 Alica trochu inak    štyri vecičky inšpirované Alicou v Krajine zázrakov

Snažila som sa zohnať aspoň zopár jednoduchých a naozaj dostupných vecí, ktoré by mohli oživiť každý šatník a naozaj by aj ostali finančne nenáročné (čo sa mi zaručene podarilo asi až na jednu malú výnimku).

Alici by som pripísala samozrejme modrú, bielu a neodpustila by som si k nej dať aspoň nejaké volániky. Štyri mini-tipy v pokračovaní článku.

Modré šaty H&M z najnovšej jarnej kolekcie za 9,95 eur. Volánikové a dievčenské.

alica inak 01 Alica trochu inak    štyri vecičky inšpirované Alicou v Krajine zázrakov

Romantická Alica možno zváži aj originálne šaty z padavého materiálu. Kúpiť sa dajú od predajcu pattend cez SAShE za 72 eur.

alica inak 02 Alica trochu inak    štyri vecičky inšpirované Alicou v Krajine zázrakov

Moje najobľúbenejšie: brošňa ruže z bieleho zipsu od Elysie za 4 eurá. Perfektná cena, krásny dizajn, ktorý sa na Etsy predáva v princípe dávno, ale u nás ho stále nevidieť.

alica inak 03 Alica trochu inak    štyri vecičky inšpirované Alicou v Krajine zázrakov

Druhou čerešničkou na torte sú biele náušnice od Weron s lesklou povrchovou úpravou. Momentálne sú za 1,50 eura (zlacnené na polovicu). Výhoda? Ak mali byť aj podľa vášho názoru ruže červené (tak, ako podľa Srdcovej kráľovnej), vždy ich môžete na červeno prefarbiť.

alica inak 04 Alica trochu inak    štyri vecičky inšpirované Alicou v Krajine zázrakov