Prvý príspevok o vlastnom blogu sme dostali od Alex, ktorá stojí za blogom There’s a wild thing inside all of us. Má rada rockový štýl a zvieracie potlače, no na jej blogu nájdete omnoho viac! Máte aj vy blog, o ktorom by ste chceli ostatným na Stajle dať vedieť? Prečítajte si pravidlá a zapojte sa!

wild thing 01 469x336 Slovenskí módni blogeri: Alex s divokým vnútrom

Volám sa Alexandra, niekomu možno viac známa ako Alex a mám blog There’s a wild thing inside all of us. Nápad začať blogovať prišiel už skôr, ku koncu roku 2009. Vtedajší blog mi však nevyhovoval a preto som sa rozhodla založiť si už spomínaný There’s a wild thing inside all of us.

Väčšinu príspevkov tvoria fotky, ktorými chcem čitateľom priblížiť môj štýl. Najradšej nosím skinny jeans, kožené bundy, košele a som posadnutá leopardím vzorom. Za najväčšiu inšpiráciu považujem moje obľúbené blogy (summerlisten.blogspot.com, shiggersonstreet.blogspot.com), streetstylové blogy a tiež hudbu.

There´s a wild thing inside all of us nie je len o móde. Na predošlom blogu som publikovala aj recepty, k čomu sa určite plánujem vrátiť. Jedlo je spolu s módou, fotením a hudbou moje najväčšie hobby.

A čo mám na blogovaní najradšej? Priestor na sebarealizáciu, pravidelných čitateľov a milé komentáre. :)

wild thing 02 470x313 Slovenskí módni blogeri: Alex s divokým vnútrom

wild thing 03 470x313 Slovenskí módni blogeri: Alex s divokým vnútrom