Ďalší príspevok od našich blogerov máme od Rebeky alias Beccy, ktorá o svojom pohľade na módu a hlavne svojich zaujímavých outfitoch píše už dlhšie. Máte aj vy blog, o ktorom by ste chceli ostatným na Stajle dať vedieť? Prečítajte si pravidlá a zapojte sa!

Niektorí z vás ma už možno poznajú, ale každopádne sa aj tak predstavím. Volám sa Rebeka, mám 17 rokov a môj blog One flying girl (predtým Style of Becca) má niečo vyše roka. Fotiť svoje outfity ma napadlo už dávno predtým, ako som objavila prvý fashionblog. Nikdy mi však nezišlo na um, že by som to kľudne mohla robiť aj ja, dievča z Košíc. Postupne som však začala sledovať viac zahraničných blogov a neodolala som. Chcela som sa podeliť. Na One flying girl pravidelne uverejňujem svoje outfity, DIY (do it yourself – urob si sám) výrobky (to je moja veľká záľuba), gastronomické výtvory a veci, ktoré robia môj svet výnimočným.

becca1 One Flying Girl    Becca, dievča, ktoré lieta v móde

Špecialitou je pre mňa hlavne móda, ktorá ponúka možnosti svetu ukázať, kým som. Veľkú časť môjho šatníka tvoria vintage veci po babičke alebo zo second handu. Dopĺňam ich s oblečením z klasickým obchodov z nákupných centier. Veľa ľudí si myslí, že dobre sa dá obliecť jedine za veľa peňazí, ale nie je to celkom tak. Zmixovaním lacného s drahším môže vzniknúť originálny look, v ktorom zaručene nikoho nestretnete.

Neriadim sa trendmi, keď sa mi niečo páči, nosím to. Prehliadkové móla sú tu na inšpiráciu, nakoniec samotní návrhári chodia za múzou do ulíc. Aj ja som si našla pár ľudí, ktorých obdivujem. Napríklad Olivia Palermo je pre jej nezvyčajné kombinácie neprekonateľná, tiež Rachel Bilson, pre jej prirodzenosť.

Blogovanie je zábava, je to štýlový svet, ľudia, ktorí vám dodajú odvahu vytŕčať z davu.

Viac článkov od Beccy nájdete na jej blogu One flying girl.

becca2 One Flying Girl    Becca, dievča, ktoré lieta v móde

becca3 One Flying Girl    Becca, dievča, ktoré lieta v móde