Pozeranie beuty-videí na YouTube u mňa krásne zapĺňajú chvíle typu “keď sa mi nič nechce”. Nikdy nie sú príliš dlhé na to, aby ste si ich nepozreli (prípadne ich vždy môžete popreskakovať) a bývajú plné užitočných informácií.

Za posledný týždeň som našla tri, o ktoré sa chcem podeliť aj s ostatnými, pretože mi prišli zaujímavé a celkom užitočné. Prvé je od Michelle Phan a ide o jednoduchý návod, ako si pomocou zmiešaného mlieka a želé cukru spraviť masku na čistenie pórov. Z videa mi to prišlo celkom efektívne, určite by sa to oplatilo skúsiť doma.

Druhý návod je od Blair Fawler – ako si urobiť vlny na vlasoch podobné, ako nosí Taylor Swift. Je pravda, že návod je dosť triviálny (skôr by som povedala, že veľmi vhodný pre americké publikum — nič v zlom), pretože skôr stojí celý na dobrej kulme. Tento look sa mi však veľmi páči a ako som už v jedom z predošlých článkov spomínala, práve zvažujem jej kúpu, takže podobné vymýšľanie nad vlasmi ma momentálne veľmi baví.

Posledný tutoriál poteší všetkých, ktorých baví nechtový dizajn. Paradox je, že mňa ho baví sledovať vo videu alebo na obrázkoch a nechty si aj tak nakoniec nalakujem len jednou farbou… Každopádne ide o pekný “back-to-school” look, ktorý sa dá urobiť v rôznych farebných kombináciách. Jediná extra vec, čo budete potrebovať, je lak s tenkým štetcom, no ten by ale nemal byť problém zohnať v nechtových štúdiách alebo cez internet.

Verím, že niektoré z videí zaujme aj vás — veľa šťastia pri tvorivej inšpirácii!