lanvin hm logo Kolekcia Lanvin pre H&M bude obsahovať aj kozmetikuNovinky v H&M nám túto sezónu budú brať dych a dokonca pribudnú aj nezvyčajné prekvapenia: kolekcia Lanvin pre H&M totiž nebude obsahovať len oblečenie a doplnky, ako sme zvyknutí, ale dokonca aj rúž. V kozmetickom priemysle Lanvin nie je žiadny nováčik — prvý parfém, ktorý niesol názov Arpège, značka vytvorila v roku 1927 (pre trh bol obnovený opäť v roku 1993), no dekoratívna kozmetika ostáva u značky Lanvin stále nepreskúmaná kapitola.

Zatiaľ nie je známe, akej farby bude rúž alebo či odtieňov bude aj viac. Veľmi však dúfam, že neostane len pri jednej farbe, ale vyrobia ich viac. Akú by ste chceli vidieť vy? Mňa by oslovili jemné alebo naopak sýte tóny ružovej alebo klasické neutrály. Osobne však predpokladám, že sa objavia sýte farby červenej alebo celkovo odtiene, ktoré oslovia mainstream.

O konkrétnych novinkách sa dozvieme už 2. novembra a kolekcia s rúžom budú v predaji 23. novembra. Budete aj vy chcieť vlastniť prvý rúž v histórii značky Lanvin?

Via BellaSugar, foto via H&M