Skutočne premýšľam, či musíte byť práve americkou country speváčkou, aby ste mali štýl ako Taylor Swift. Spôsob, akým sa oblieka, je neskutočne prirodzený, dievčenský, no vo voľných “nepozorovaných” chvíľach nemá problém vyjsť von v džínsoch, jazdeckých čižmách a tričku s potlačou. Avšak fakt, že je vždy rozkošná, je nepopierateľný.

00 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

Všimnite si ten krásny súlad a prehnané riasenie na blúzke a sukni — outfit, s ktorým sa objavila na Milan Fashion Week, bol dokonalý. Doplnený vzorovanými pančuškami a čižmami na šnurovanie. Tento look je tak sladký, že z neho môžete dostať módnu cukrovku, ale čo tam po tom, keď to vie dievča nosiť dobre. (Sukňu mohla ale prejsť ešte žehličkou.)

Druhý outfit “komplet v čiernom”, ako vidíte, je trošku modernejší a menej romantický, no Taylor si svoj štýl jednoznačne zachovala červenou čiapkou — farbou, ktorú nosí veľmi rada a pristane jej. Šaty s veľkými bodkami doplnené oxfordkami tiež stoja za to; najviac sa mi páči, že farbu topánok zvolila v hnedej a nie práve čiernej farbe, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad “logickejšie”.

Čo poviete na štýl Taylor vy? Páči sa vám?

01 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

28. september 2010, Miláno.

02 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

03 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

29. september 2010, Miláno.

04 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

05 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

30. september 2010, Paríž.

06 Taylor Swift vie byť nekonečne rozkošná

Zdroj: celebuzz (foto)