V USA sa minulý týždeň naplno rozbehla vianočná atmosféra už tradične sprevádzaná Dňom vďakyvzdania (Thanksgiving) a Čiernym piatkom (Black Friday), ktorý sa považuje za akýsi neoficiálny vstup nakupovania (aj) vianočných darčekov. Užívať si zľavy v USA počas týchto sviatkov musí byť pre každého správneho šopoholika raj na zemi; my sa ale teraz pozrime, čo si celebrity v prvé chladné dni na seba obliekli.

celebz Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Jessica Simpson, Victoria Justice a Olivia Palermo na oslávach Dňa vďakyvzadania a Čierneho piatku.

Značky kabátov sa mi presne nájsť nepodarilo, ale inšpirovať sa môžete v každom prípade. Victoria Justice, Jessica Simpson a Miranda Cosgrove, ktoré sa zúčastnili 84. slávnostného sprievodu organizovaným obchodným domom Macy’s v New Yorku siahli po teplejších alternatívach. Možno niektorých poteším, iných nie, ale keď sa na ich kabáty pozriete, môžeme povedať, že podobné strihy a typy kabátov nájdeme naozaj aj na našich uliciach. Veľmi sa mi ale páči práve Jessicin, ktorý má peknú aplikáciu na vreckách a saténové podšitie.

Na Čierny piatok si v New Yorku na nákupy skočili Khloe a Kim Kardashian či aj Olivia Palermo. Kim je trošku naľahko, ale dá sa očakávať, že pred obchodom ju čakala čierna limuzína, takže na tých pár krokov bez kabátu nezamrzla. Khloe stavila na čierne sako a veľkú šatku, zatiaľčo Olivia vyzerala byť oblečená asi najteplejšie zo všetkých troch. Už klasicky vytiahla svoje mačacie okuliare, leopardie topánky a koženú vestičku, pod ktorou má teplejší sveter. Čo viac dodať ako to, že táto žena vždy vyzerá neskutočne newyorksky a chic?

Ktorým kabátom by ste sa nechali inšpirovať?

victoria justice Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Victoria Justice.

jessica simpson Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Jessica Simpson.

miranda cosgrove Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Miranda Cosgrove.

khloe kardashian Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Khloe Kardashian.

kim kardashian Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Kim Kardashian.

olivia palermo Celebrity v kabátikoch a kabátoch na Deň vďakyvzdania a Čierny piatok

Olivia Palermo.

Zdroj: celebuzz (foto)