Kids Choice Awards už tradične ponúka kopu mladých hviezd na oranžovom koberci, ktoré majú možnosť sa predviesť pred kamerami a fotoaparátmi v slnečnom kalifnornskom Los Angeles. Hlasovacia anketa o obľúbené hviezdy dala šancu preraziť mladým talentom ako aj starým známym tváram. Medzi výhercov z 20 kategórií patrili tento rok napríklad Selena Gomez, Miley Cyrus, Jennette McCurdy, Johnny Depp, Justin Bieber, Katy Perry či obľúbené snímky Despicable Me a Sponge Bob.

kids choice Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Čo sa týka oblečenia, dominujú najviac minišaty, zlaté metalické odlesky a flitre. Na oranžovom koberci sa našlo toľko krásnych šiat a lookov, že som až sama ostala prekvapená. Asi na dva-tri prípady (ktoré ale neboli katastrofálne), ide o výborný ročník.

V pokračovaní článku hviezdia Aimee Teegarden, AnnaSophia Robb, Ariana Grande, Bella Thorne, Daniella Monet, Debby Ryan, Fergie, Heidi Klum, Jennette McCurdy, Keke Palmer, Miley Cyrus, Miranda Cosgrove, Nathalia Ramos, Selena Gomez, Sofia Vergara, Taylor Momsen, Victoria Justice, Willow Smith.

Najlepšie oblečené celebrity

 • Aimee Teegarden
 • AnnaSophia Robb
 • Daniella Monet
 • Keke Palmer
 • Miley Cyrus
 • Selena Gomez
 • Victoria Justice

Pekné, ale nie stredobod pozornosti

 • Ariana Grande
 • Bella Thorne
 • Debby Ryan
 • Heidi Klum
 • Sofia Vergara

Niekde nastala chyba

 • Jennette McCurdy
 • Miranda Cosgrove
 • Nathalia Ramos

Špeciálna katergória

 • Fergie
 • Taylor Momsen
 • Jaden a Willow Smith

Na Aimee Teegarden sa mi páči zvolená krátka kombinéza, jej farba, ktorá jej pristane, úžasné metalické topánky a kabelka. Modrý náhrdelník tomu podľa mňa dáva záverčný punc, ktorý si to celé žiadalo. Vlasy síce nevynikajú ale sú učesané príjemne, zato tmavohnedé dymové líčenie očí je úplne super.

aimee teegarden kca 2011mytext02 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Aimee Teegarden.

Jedny z mojich najobľúbenejích šiat na Kids’ Choice boli tie, ktoré si obliekla AnnaSophia Robb. Tlmené farby jej veľmi pristanú, flitre tomu dávajú veselý nádych. Výrazné líčenie očí jej dávajú do tváre akurát dostatočný kontrast.

annasophia robb kca 2011 02 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

AnnaSophia Robb.

Ariana Grande sa v bledej farbe šiat trochu stráca a síce výsledok nie je najhorší, stále je dosť priemerný.

ariana grande kids choice awards 2011 01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Ariana Grande.

Príjemne vyzerala Bella Thorne. Páčia sa mi šaty, no najviac ma zaujal veľký náhrdelník a zaujímavé topánky. Páči sa mi aj jej nezladená manikúra a pedikúra, aj keď dlhé nechty s francúzskou manikúrou práve nemám najradšej. Vlasy sú perfektné a za zmienku stojí aj metalický mejkap, ktorý je kontrastne robený v studenších farbách.

bella thorne kids choice awards 2011 02 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Bella Thorne.

Zlatou diskoguľou bola aj Daniela Monet. Jej šaty majú úžasnú farbu, v ktorej vyniká jej tvár i vlasy a páčia sa mi aj zladené zlaté doplnky. Nemám námietky ani proti žltým sandálam. Aj jej look má nezladené nechty — manikúru je zlatá a pedikúra čierna.

daniella monet kca 2011mytext02 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Daniella Monet.

Debby Ryan je vlastne farebne zladená rovnako ako Daniella Monet. Jej celkový look je napriek tomu menej žiarivý a výrazný a niečo mu chýba. Jediné, čo je naopak, je jej manikúra a pedikúra — čierne nechty na rukách, zlaté na nohách.

debby ryan kids choice awards 2011 01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Debby Ryan.

Fergie tento rok vystupovala v úžasnom kostýme z Lega. Rozhodne dávam palec hore!

fergie legos kca 2011 05 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Fergie.

Komplet čiernu zvolila Heidi Klum. Krátke šaty jej napriek veku veľmi pristanú, pretože jej nohy stále vyzerajú úžasne. Farba je na ňu možno trochu pritmavá, ale vyvažuje to veľká metalická aplikácia okolo dekoltu. Tá to trochu zjemňuje v okolí jej tváre.

heidi klum kca 2011mytext01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Heidi Klum.

Veľmi zmiešané pocity mám z Jennette McCurdy. Aj ona išla na zlato-čiernu, do ktorej pridala ružovú kabelku a rúž podobnej farby. Ničím ma to však nezaujalo a výsledok je dosť fádny.

jennette mccurdy kca 2011 01 598x1000 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Jennette McCurdy.

Keke Palmer pôsobila veľmi žiarivo. Čierne asymetrické šaty s flitrami sú jednoznačne víťazstvo a aj keď trochu ukázala problematické partie stiehien (podobný “problém” má často aj Beyoncé), nijako mi to veľmi neprekáža. Žltá kabelka dáva dostatok farby. Nechty majú svetlomodrý nádych, líčenie očí je tmavé, ale veľmi primerané. Zaslúži si poklonu.

keke palmer kca 2011 01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Keke Palmer.

Na moje prekvapenie vyzerala krásne aj Miley Cyrus v šatách Dolce&Gabbana. Páči sa mi ich tropický nádych, ktorý aj farebne Miley pristane. Je to podľa mňa pekné, čo poviete?

miley cyrus kca 2011 04 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Miley Cyrus v šatách Dolce&Gabbana.

Prešľapom veľa je tento raz na moje počudovanie Miranda Cosgrove. Jej stajling ma mätie výberom farieb: krikľavoružové šaty, červený rúž, sivé nechty, čierne topánky. Farby ju z každej strany prebíjajú. Keby ich nebolo aspoň toľko veľa naraz — spolu sa ale zvládajú dosť náročne.

miranda cosgrove kca 2011 01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Miranda Cosgrove v šatách Miu Miu.

Podobne ma neočarila ani Nathalia Ramos. V prvom rade mám pocit, že šaty jej robia zlé proporcie. Jej trup sa mi zdá akoby väčší od nôh a zvyšku tela, za čo môže asi najmä krátky strih sukne a vystrihnutý výstrih. Topánky s mašličkami a hlavne tyrkysovou pedikúrou mi k zvyšku prídú gýčové. Naozaj sa mi páči azda len kabelka.

nathalia ramos kca 2011 01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Nathalia Ramos v šatách Ani Li.

Neviem, či Selena Gomez nemohla zvoliť niečo trošku lepšie, no v porovnaní s jej veľmi formálnym výzorom na iných akciách pôsobia jej šortky a jemná blúzka absolútne ležérnym dojmom. Je škoda, že si nedala nejaké minišaty, tie by jej veľmi pristali. Napriek tomu sa mi to celé páči, ako to je: oceňujem najmä topánky a modrú pedikúru. Nechty na rukách sú zase červené.

selena gomez kca 2011 01 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Selena Gomez.

Sofia Vergara prišla jednoducho v rifliach a dala tomu trochu kameňov a lesku. Neurazí, ale nezaujme.

sofia vergara kca 2011 orange carpet 03 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Sofia Vergara.

Viem, že módne kruhy Taylor Momsen nemajú príliš v láske. Podľa mňa je ale na Kids’ Choice prichystaná adekvátne akcii a svojmu vlastnému štýlu. Dávam palec hore.

taylor momsen kca 2011 orange carpet 05 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Taylor Momsen.

Túto mladú dámu začínam mať čoraz razdšej: Victoria Justice má šaty pripomínajúce nočnú oblohu a vyzerá v nich úplne skvele. Zlaté topánky a kabelka sú rovnako skvelé. Je to možno veľmi zladené, ale stále príjemné.

victoria justice kcas 02 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Victoria Justice.

Na záver už len dve cool kids from the block: Jaden a Willow Smith. Deti Willa Smitha sa jednoducho nezaprú. Sú to proste zlaté deti Hollywoodu, čo poviete?

willow jaden smith kids choice awards 2011 03 Kids Choice Awards 2011: Zlaté deti Los Angeles

Jaden a Willow Smith.