Február nás tento rok privítal chladným počasím a mínusovými teplotami, ale to vôbec neznamená, že by sme sa mali schovať pod čapice a prestať sa o seba starať. Zopár noviniek ale aj výrobkov, ktoré sú tu už dlhšie, nám čakanie na teplejšie dni môže skrátiť. Týchto päť odporúčam ja podľa môjho gusta — pozrite sa na ne bližšie v pokračovaní článku.

01 Päť tipov na kozmetiku, ktorá vám spríjemní mrazivý február

Udžiavať pleť v dobrej kondícii je dôležité aj počas zimy. Pokiaľ vás trápia upchaté póry a nadmerné mastenie pleti, výťažky z morských rias v pleťovej maske Seaweed Ionic Clay Mask značky The Body Shop je tu pre vás. Po použití nezabudnite na vyživujúci hydratačný krém, aby pleť ostala chránená aj v mrazivom počasí. Cena je okolo 19,00 €.

Značka Gosh prináša do obchodov svoju novú kolekciu Urban Jungle. Medzi novými produktami nájdete aj dvojicu sypkých očných tieňov v moderných zemitých odtieňoch Clay 01 a Soil 02. Sú jemne trblietavé a akurát tmavé na to, aby v nich vaše oči vynikli aj počas zimných dní. Cena je 9,00 €.

Novinku v lakoch na nechy má aj drogériová značka Essence. Laky na nechty Colour & Go dostali update v podobe nových modrých odtieňov. Mňa zaujal trblietavý lak 78 Blue Addicted, ktorý sa perfektne hodí na večerné párty alebo len tak hocikedy, keď sa chcete trochu blysnúť. Cena je okolo 3,00 €.

Jarná kolekcia Lancôme Roseraie Des Delices v sebe skrýva viacero luxusných potešení. Jedným z nich je aj nový lesk na pery Colour Fever Gloss v odtieni Green Petal. Nemusíte sa báť, že vám z neho ostanú modrasté pery — tento typ leskov je v podstate bezfarebný a na perách ostávajú akurát drobné flitre. Cena sa pohybuje okolo 25,00 €.

Beyoncé predstavila svoj tretí parfém Pulse, o ktorom som si istá, že bude rovnako obľúbený, ako predošlé dva. Táto citrusovo-kvetinová vôňa má ženám pomôcť nájsť svoju vnútornú silu. Cena je 17,00 € za 15 ml, 27,00 € za 30 ml a 35,00 € za 50 ml.

Aký je váš top výrobok tohto mesiaca?