Len deň pred uvedením novej vlasovej kozmetiky Yves Rocher som v drogérií hľadala vlasovú masku na poškodené vlasy, ktorá by mala prírodnejšie zloženie a neobsahovala žiadne silikóny. Musím uznať, že to bol vcelku problém.

yves rocher 470x340 Yves Rocher ponúka rastlinnú vlasovú kozmetiku    bez silikónov a parabénov

Kondicionéry a masky L’Oréal a Schwarzkopf ich obsahujú a jediné vyhovujúce, čo sa mi podarilo nájsť, bol výrobok kozmetiky Alverde. Od minulého týždňa máme našťastie aj ďalšiu ľahko dostupnú alternatívu.

Vlasové novinky Yves Rocher zahŕňajú šampóny, kondicionéry, masky či vyživujúce séra a špeciálnu starostlivosť. Určené sú rôzne typy vlasov: vlasy vypadávajúce, bez objemu, suché vlasy, s poškodenými končekmi a pre vlasy bez lesku či s lupinami. Ako som spomínala, výrobky sú postavené na prírodnej báze a neobsahujú silikóny a dokonca ani parabény.

Keby som si len pred pár dňami nekúpila za plnú poličku vlasovej kozmetiky, určite by som si z ponuky Yves Rocher vybrala hneď. Zaujímavo vyzerá napríklad malinový ocot pre lesklé vlasy (7,70 €) a vyživujúca maska (9,10 €). Zaujalo aj vás niečo z novej vlasovej línie alebo si na prírodnú kozmetiku až tak nepotrpíte?