Udeľovanie oscarových sošiek nás čaká už túto nedeľu 26. februára 2012. Verím, že aj vy sa tešíte na celebrity a ich krásne róby, ktoré nás čakajú. Od slávnosti, akou je Academy Awards, sa očakávajú formálne ale i rafinované strihy, ktoré by sa od zvučných mien módneho priemyslu nemali na červenom koberci objaviť viac ako dvakrát.

oscars Audrey a Grace na oscarovom predvečere

Veľký článok o róbach môžete na Stajle čakať už tradične v utorok. Dúfajme, že nás nečaká žiadne fiasko — či už módne, alebo iné. Je však pravda, že pri pohľade na čierno-bielu fotografiu Audrey Hepburn a Grace Kelly ani nemáme pocit, že by sa na tejto udalosti dalo pochybiť, však?

Kým sa ale dostaneme k tomuto roku, pripomeňme si tie minulé aspoň rýchlymi odkazmi.

  • Rok 2009 — Na červenom koberci boli najväčšie hviezdy Alicia Keys vo levanduľovej, Beyoncé ukázala poriadne krivky a Anne Hathaway hollywoodsky glamour.
  • Rok 2010, 1. časť – Očarili nás najmä staršie dámy Meryl StreepHelen Mirren, z tých mladších Amanda Seyfried v Armanim a krásne vyzerala aj oscarová herečka Sandra Bullock.
  • Rok 2010, 2. časť – Najkrajšiu róbu — pôvodne zo svadobnej kolekcie –mala zrejme Miley Cyrus, nezaostávala ani Zoe Saldana a pobavila nás Vera Farmiga rozkošnými ružovými volánmi.
  • Rok 2011Hilary Swank vyzerala ako labuť, Jennifer Hudson skúsila neónovú farbu a filmové kolegyne Mila Kunis a Natalie Portman sa predbiehali v tom, ktorá z nich vyzerala krajšie.

Ktorý ročník bol pre vás doteraz najobľúbenejší?

Nezabudnite, že ak by sa na Academy Awards predsa len nejaké fiasko udialo, určite sa o ňom dozviete na Pikoškách.

Zdroj: facebook