To, že je leto, vieme všetci, ale čo tak nechať naše oblečenie povedať to za nás? Striedanie horúcich dní a upršaného počasia by nám nemali skaziť náladu, ani chuť na nákupy. Napokon, tie si je možné zariadiť aj cez internet vďaka stránkam Otto.sk, kde nájdete oblečenie v žiarivých farbách a pohodlných strihoch, ktoré navodia príjemný letný look. Pridajme k nim naše obľúbené topánky — sľapky, sandále, dreváky ale pokojne i plátenky — a môžeme sa hneď vybrať do ulíc. Tri tipy nájdete v pokračovaní článku.

otto 00 Stajlové nákupy: Oblečenie v každom štýle a obuv v znamení pohodlia

Pestrá ponuka Otto.sk sa dá ľahko kombinovať.

Outfit v bohémskom štýle: maxišaty AJC, 29,99 €, sandále na nízkom opätku Caprice, 59,99 €, sandále na opätku, 69,99 € a kožený náramok firetti, 29,99 € 

Poviete im áno: Počas horúcich letných máte tri dobré dôvody vytiahnuť obľúbené maxišaty — sú maximálne pohodlné, maximálne prievzdušné a maximálne letné. Ak ich ešte nemáte, nadišiel čas si jedny zaobstarať.
Dokonalý detail: Pásiky sú vždy in, pôsobia mladistvo a v oranžovo-ružovej kombinácii energicky. Siahnuť však môžete aj po farbe, ktorá vám je bližia alebo sa vám viac hodí.
Tip na stajling: Správne doplnky dajú oblečeniu bohémsky nádych. Topánky bez opätku v neutrálnej hnedej alebo béžovej sa budú hodiť vyšším ženám, kým po vyššom opätku by mali siahnuť práve nižšie dámy. Nebojte sa skúsiť aj iné kožené akcenty alebo masívne metalické šperky.

otto 013 Stajlové nákupy: Oblečenie v každom štýle a obuv v znamení pohodlia

Outfit v bohémskom štýle.

Outfit v štýle pánskej elegancie: blúzka Boysen’s, 39,99 €, nízke sandále Laura Scott, 69,99 €, ďžínsové legíny Chillytime, 19,99 €, náramkové hodinky s.Oliver, 49,95 €

Poviete im áno: Oblečenie v pánskom štýle ľahko získate výberom správnej košele s vojenským nádychom, ale i vďaka neutrálnym zemitým farbám. Navyše sú pohodlné a ľahko sa kombinujú aj s inými štýlmi oblečenia.
Dokonalý detail: Dámske sandále outfit “obmäkčia”, kým tmavé náramkové hodinky mu dajú tvrdší ráz.
Tip na stajling: Chladnejšie dni si vyžiadajú teplejšie oblečenie, ale to neznamená, že musíte zakryť peknú siluetu nôh. V ďžínsových legínach a trendovo riešených sandáloch budete vyzerať moderne, ale vaša chôdza nestratí na elegancii.

otto 02 Stajlové nákupy: Oblečenie v každom štýle a obuv v znamení pohodlia

Outfit v štýle pánskej elegancie.

Outfit v štýle moderného westernu: ďžínsový overal, 49,99 €, košeľové body Vivien Caron, 39,99 €, dreváky Esprit, 49,99 €, aktovka Tamaris, 59,99 €

Poviete im áno: Americká kovbojka súčasnosti? Nech sa páči! Overal v modrej džínsovine s náprsnými vreckami si ľahko môžete obliecť i mimo Dallasu. Okrem toho, každá texaská cowgirl vie, že dreváky sú na pohodlnú vychádzku ako stvorené.
Dokonalý detail: Nič nie je ľahšie a zaujímavejšie, ako vrstvenie oblečenia. V tomto prípade stačí rozopnúť pár gomíkov a navliecť pod džínsovinu košeľu s kockovaným vzorom, ktorá upevní štýl westernu.
Tip na stajling: Dnes už dávno neplatí, že doplnky musia stopercentne ladiť. Odľahčite tmavé dreváky ľahšou farbou kabelky, veď čierna a hnedá sa považujú za “zladenú nezladenosť”.

otto 03 Stajlové nákupy: Oblečenie v každom štýle a obuv v znamení pohodlia

Outfit v štýle moderného westernu.