thedreamylittlepictureshow polyvore 610x453 Polyvore: Svet módy ako na dlaniNiečo ako balíček „všetko v jednom“ pre fashionistov je web polyvore.com. Kreatívna dielňa, kde si môžete zostaviť vlastné outfity, obrovské nákupné centrum, či pozrieť inšpirácie pre lifestyle, bytový dizajn, nápady ostatných užívateľov a mnoho ďalšieho.

Radi tvoríte vlastné outfity, no skriňa vám neposkytuje dostatok materiálu, aby ste sa do sýtosti vybláznili? Na polyvore to nie je žiaden problém. Oblečenie, topánky, kabelky, doplnky od svetových značiek aj z bežných obchodov a všetky farby, vzory, tvary aké si len viete predstaviť. Tisícky kúskov každej kategórie a ešte viac možností, ako ich skombinovať. Pre zjednodušené hľadanie môžete vyberať podľa farby či značky. Fantázii sa medze nekladú. Svoj výsledný outfit môžete zdieľať s ostatnými používateľmi a v prípade, že by ste po ňom zatúžili aj mimo virtuálneho sveta, jeho jednotlivé časti si môžete zakúpiť priamo na stránke polyvore alebo získať typ na nákup na inom webe.
Rovnako ako s oblečením sa môžete pohrať aj s kozmetikou- nechtovým dizajnom, mejkapom aj hairstyle.

unnamed 610x389 Polyvore: Svet módy ako na dlani

unnamed 1 610x427 Polyvore: Svet módy ako na dlani

collage22 610x603 Polyvore: Svet módy ako na dlani

polyvore 610x610 Polyvore: Svet módy ako na dlani

Screen Shot 2013 01 24 at 11.51.33 AM 610x321 Polyvore: Svet módy ako na dlani

Na polyvore má účty mnoho inšpiratívnych ľudí, amatérskych dizajnérov, ktorí zdieľajú svoje nápady prostredníctvom kreatívnych posterov či outfitových setov s osatnými.
Prístup ku všetkým možnostiam webu vám umožní jednoduchá a rýchla registrácia. Mrknúť na polyvore.com určite stojí za to.

POLYVORE 1 610x246 Polyvore: Svet módy ako na dlani