leather 610x325 Ako nosiť kožu podľa hviezd

Je všeobecne známe, že denim a koža sú nevyhnutné kúsky v šatníku akejkoľvek dámy. Ale otázkou je, ako ich nosiť? Vzali sme niekoľko tipov od hviezd, ktoré vám podajú pomocnú ruku. Či už chcete byť cool ako Alexa Chung, diva ako Beyoncé, alebo chcete vyzerať pohodovo ako Cara Delevingne. Kto bude vašou múzou?

beyonce diesel 0 610x457 Ako nosiť kožu podľa hviezd

Bolo jasné, že keď Beyoncé nastúpi po prvý raz na turné so svojím manželom, tak vytiahne veľkolepý šatník. Ako pravá diva sa vybrala na pódium v niekoľkých dravých outfitoch, vrátane džínsových šortiek a koženej bundy Diesel s vyšitým slovom Texas, na počesť jej rodného štátu. Tiež úzko spolupracovala s kreatívnym riaditeľom Nicolom Formichettim na denimovom overale s ručne všitým zdobením, Swarovski kryštálmi a koženými doplnkami.

cara 610x380 Ako nosiť kožu podľa hviezd

Tu je dôkaz, že skutočne dobrá kožená bunda dokáže akémukoľvek oufitu pridať šmrnc. Ak idete von s priateľmi, nakupovať, alebo idete na festival, Cara vám dá lekciu ako sa obliecť pohodlne a nevyzerať akoby ste práve vyliezli z postele. Stačí na seba hodiť motorkársku bundu (ako Carinu obľúbenú Burberry), voľné nohavice a tenisky a stále to bude vyzerať ako high fashion v chlapčenskom štýle. Rovnako dobre tento štýl ovláda aj Kristen Stewart.

fotka post Ako nosiť kožu podľa hviezd

Pokiaľ ide o elegantný mestský štýl, Miranda Kerr je stálym zdrojom inšpirácie. Túto modelku často fotia ako pobehuje po New Yorku v okuliaroch, veľkom kabáte alebo svetri a s jej milovanými koženými nohavicami. Je to jednoduchý spôsob ako vyzerať elegantne a pri tom uvoľnene. Tento look sa dokonale hodí aj do kancelárie. Všimnite si, ako podpätky pridajú na elegancii a predĺžia nohy.

rita1 610x319 Ako nosiť kožu podľa hviezd

Samozrejme koža odjakživa pridávala na sexappeale a Rita Ora je názorný príklad. Sexy speváčka sa často obracia na overené kožené kúsky, či už sú to malé čierne šaty alebo overal. Rozhodne sa za vami budú otáčať hlavy, no dávajte si pozor, aby zvyšok outfitu pôsobil minimálne, aby ste nepôsobili gýčovo.

alexa 610x457 Ako nosiť kožu podľa hviezd

Aj Alexa Chung nám ponúka dokonalú ukážku ako nosiť kožu. Jej kožený štýl nie príliš sexy ani rock n’ roll. Je uhladený a skôr pripomína školáčku ako dravú šelmu. Kožených sukní sa nemusíte báť, ak ich viete kombinovať ako Alexa.