Taylor Swift Trend : Crop Topy a ako ich správne nosiť

Crop topy alebo kratučké topy sú hitom sezóny už nejaký ten rok. Ide  o krátke tričká alebo topy, ktoré odhaľujú bruško a to z nich robí zaujímavý fashion kúsok. Na druhej strane mnohé dievčatá a ženy majú pocit, že tento tento typ odevu nie je určený pre ne, pretože nemajú ideálne miery. Dĺžka topu by však určite nemala byť žiadnou prekážkou ak chceme byť trendy. Dnes si ukážeme ako správne nosiť Crop Topy a aj to, že môžu vyzerať skutočne elegantne a rafinovane a to na každom type postavy. A to doslova  aj s nejakým tým kilom navyše.

1. Elegantná kombinácia = Crop top + Midi sukňa

20140414 203846 610x610 Trend : Crop Topy a ako ich správne nosiť

Tento typ kombinácie je asi najelegantnejší a najvhodnejší pre všetky tipológie postáv. Najdôležitejším pravidlom pri nosení krátkych topov je to, aby sa s dľžkou resp. krátkosťou topu nepreháňalo. Na to, aby bol krátky nemusí odhaľovať celú prednú časť . Stačí, že bude  mať len o pár centimetrov menej a odhaľovať iba kúsok bruška a stane sa trendy kúskom tejto sezóny.  V kombinácii s puzdrovou alebo voľnejšou  midi sukňou  s vyšším pásom budete vyzerať trendy , nevtieravo a  rafinovane zároveň. Dôležitá je dĺžka pásu sukne alebo nohavíc , ktorá by mala byť vždy vyššia.

2. Športové Crop topy

crop top 610x440 Trend : Crop Topy a ako ich správne nosiť

Športové sú určené hlavne mladším ročníkom. Keďže crop topy môžu mať rôzne strihy a objem je dobré si zapamätať,  že obtiahnuté crop topy z elastických materiálov svedčia takmer každej postave a naopak voľnejšie strihy sú určené skôr štíhlejším dievčatám , pretože dodávajú objem a tým opticky rozširujú postavu. Štíhle  dievčatá a ženy s vypracovaným bruškom budú vyzerať skvelo  vo všetkých typoch krátkych topov a práve ony by si tento trend aj túto sezónu mali dostatočne užiť. Crop topy v spojení s  s nízkym pásom odhaľujúcim pupok sú zas určené ženám do 30tky.

3. Bra topy alebo podprsenkové topy

brat ops Trend : Crop Topy a ako ich správne nosiť

Pre štíhle dievčatá a ženy sú určené aj tzv Bra topy, alebo podprsenkové topy, kratulinké a tesne pod prsia. Ak k nim skombinujete sukňu s rovnakou potlačou, vytvoríte dokonalý outfit na štýl letných šiat ale v modernej verzii.

4. Crop topy a módne bloggerky

collage1 610x372 Trend : Crop Topy a ako ich správne nosiť

Módne bloggerky trend crop topov rozpútali naplno a začali nám ho ako prvé podsúvať. Kreativite sa medze nekladú a dokazuje to aj  zľava bloggerka Gary Pepper – www. garypeppergirl.com,  Hanneli – www.hanneli.com, Zina z blogu Fashionvibe – www.fashionvibe.net a Shea Marie v krajkovom crop tope z blogu www.peaceloveshea.com

5. Crop top na červenom koberci

collage2 610x427 Trend : Crop Topy a ako ich správne nosiť

 Trendom večernej róby na červenom koberci už nemusia byť len šaty ale aj táto moderná  dvojkombinácia so sukňou alebo nohavicami. Čo poviete? Jednoznačne elegantné…