idee trucco natale 2015 610x405 Make up trendy: 2 zimné líčenia so “Chanel Rouge Noir Absolument collection”

Keďže Vianoce už klopú na dvere a čas vianočných večierkov a koncoročných osláv je v plnom prúde, predstavíme si dnes dva typy líčenia na túto zimu z kolekcie Chanel Rouge Noir Absolument collection, ktorá bola navrhnutá práve na toto sviatočné obdobie, ako aj na zimu 2015. Je vhodná na deň ako aj na večer, a pokojne tieto dve líčenia môžete kombinovať, ak chcete docieliť výrazný večerný look. Prvé líčenie je zamerané na zvýraznenie pier a to druhé na zvýraznenie očí.

1.Kiss me baby alebo výrazné pery
Základom líčenia sú výrazné pery, a preto si na oči naneste iba jemnú vrstvu tieňov z kolekcie Signe Particulier Rouge Noir paletky na horné a dolné viečko a pod obočie. Na horné viečko použite aj jemný ružový tieň z tejto kolekcie. Ceruzku Le Crayon Kohl Rouge Noir naneste do vnútra oka ako linku a dokončite tento look s maskarou Le Volume de Chanel Rouge Noir.  Tvár presvetlite líčkami  Joues Contraste Lumière 12 Coups de Minuit a na záver prichádzajú výrazné pery. Tie docielite použitím konturovacej ceruzky v tmavom odtieni a rúžom z kolekcie Chanel Rouge Allure Rouge Noir v tmavej bordovej farbe.

collage11 610x366 Make up trendy: 2 zimné líčenia so “Chanel Rouge Noir Absolument collection”

Kim Kardashian LACMA 2015 Art Film Gala Honoring mrmcnZFl66dl Make up trendy: 2 zimné líčenia so “Chanel Rouge Noir Absolument collection”

Kim Kardashian

2.Všetky oči na mňa alebo výrazné oči
Krémový očný tieň Illusion D’Ombre Rouge Noir si prstami naneste na viečka. Tento tieň obsahuje aj zlaté trblietky. Oči zvýraznite použitím tmavo fialového tieňu z kolekcie  Signe Particulier Rouge Noir palette. Vnútornú časť oka zjemnite púdrovo ružovým tieňom z rovnakej paletky. Teraz príde na rad očná ceruzka Le Crayon Kohl Rouge Noir, ktorou si zvýraznite vnútorné viečko ako aj hornú linku vytvorením tenkej linky.  Na záver použite maskaru Le Volume de Chanel Rouge Noir a vytvorte ešte výraznejší  tmavý -chic efekt. Keďže toto líčenie kladie doraz na výrazné oči, tak pery vybalancujeme svetlým rúžom z kolekcie Rouge Allure, odtieň Vaporeuse.

collage21 610x414 Make up trendy: 2 zimné líčenia so “Chanel Rouge Noir Absolument collection” MA2014 04 0025 Make up trendy: 2 zimné líčenia so “Chanel Rouge Noir Absolument collection”

Adriana Lima1 Make up trendy: 2 zimné líčenia so “Chanel Rouge Noir Absolument collection”

Adriana Lima