Tričko Gucci

 Všetkým sa pri slove Gucci predstaví drahá Talianska značka. Je skutočne tak dobrá, alebo si toľko ľudí pripláca skôr za trend ako za kvalitu? Každý, kto sa zaujíma aspoň minimálne o módu si všimol, že top tohto roka sú biele Gucci tričká. Nie je žiadne

pridal Michaela Stanislavová 3.8.2018 o 6:43


032018 Stajl Gucci Hailey Baldwin 610x954 Tričko Gucci

 Všetkým sa pri slove Gucci predstaví drahá Talianska značka. Je skutočne tak dobrá, alebo si toľko ľudí pripláca skôr za trend ako za kvalitu?

Každý, kto sa zaujíma aspoň minimálne o módu si všimol, že top tohto roka sú biele Gucci tričká. Nie je žiadnej fashion blogerky alebo celebrity, ktorá by s nim nemala fotku na instagrame. Úspešne prebrali štafetu po Levis, ktoré si mohol cez deň stretnúť na ulici niekoľko desiatok.

Tieto sú však ale o niečo drahšie. Na oficiálnej stránke si ich môžte zaobstarať už “len” za 590 dolárov.

Nie je vôbec tajomstvom, že modelka a zároveň snúbenica Justina Biebera, Hailey Baldwin (viď. titulná foto) má módu a štýl v malíčku. Rada sa nesie vo veľkých luxusných značkách a neodolá trendom. Inak to nebolo ani tentokrát. Treba ale uznať, že spomínané tričko super skombinovala s cargo nohavicami a červenými topánkami na opätku. Hailey to proste vie.

Takisto ako aj Victoria Secret anjelik Kendall Jenner. Tá sa netají jej veľkým a rôznym šatníkom cez tie najlukratívnejšie kúsky. Dokonca nedávno z neho zverejnila verejné video. Ak sa pozorne pozrieš, tak uvidíš ho aj tam.

032018 Stajl Gucci Kendall Jenner 610x915 Tričko Gucci

 
 
Margot Robbie

032018 Stajl Gucci Margot Robbie Tričko Gucci
 
 
Sofia Richie

032018 Stajl Gucci Sofia Richie Tričko Gucci
 
 
Chiara Ferragni

032018 Stajl Gucci Chiara Ferragni Tričko Gucci

Objavilo sa v nich mnoho ďalších…Zaradené pod: Novinky
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]