2014: Rok Kardashianiek

Minulý rok táto rodina poprela všetky racionálne očakávania a stala sa ešte slávnejšou, než bola predtým. Viac slávna možno nie je správne pomenovanie Kardashian-Jenner famílie, vzhľadom na jej pevné miesto v pop kultúrnom svete. Skôr zvýšili svoj profil

pridal Táňa Matúšová 6.1.2015 o 7:30


54a59059c5df6 610x366 2014: Rok Kardashianiek

Minulý rok táto rodina poprela všetky racionálne očakávania a stala sa ešte slávnejšou, než bola predtým. Viac slávna možno nie je správne pomenovanie Kardashian-Jenner famílie, vzhľadom na jej pevné miesto v pop kultúrnom svete. Skôr zvýšili svoj profil prostredníctvom pamätných obálok časopisov, veľkých obchodných príležitostí a jednou veľmi exkluzívnou zmluvou s kozmetickým gigantom. Po siedmich rokoch čo obrazne lepili svoje nosy na sklo high fashion, nakoniec presvedčili odborníkov elitného vkusu, aby klan prijali.

tumblr static tumblr static 2ichaj7l8lkwwg88osggwowow 640 610x343 2014: Rok Kardashianiek

Začalo sa to vo februári, keď stajlistka Katie Grand obsadila Kendall Jenner, 19-ročnú nevlastnú sestru Kim, do show Marc Jacobs na jeseň 2014. Kendall prilákala množstvo pozornosti v looku s priesvitnou košeľou a jazdeckých nohaviciach. Potom sa prešla po móle Gilesa Deacona, ako aj Givenchy a Chanel.

Kendall Jenner Wears Sheer Marc Jacob Fashion Week 610x509 2014: Rok Kardashianiek

O mesiac neskôr sa Kim objavila na obálke aprílového časopisu Vogue pred svadbou s Kanye Westom. Do tej doby mala Kim takú povesť, že by sme ju skôr videli v politike než na obálke amerického Vogue. Anna Wintour by to nikdy nedovolila. Táto antipatia sa začala rozpadať, keď Wintour pozvala Kim na Met Gala v roku 2013 ktoré, hostil Riccardo Tisci. Bohužiaľ sa Kim nepodarila sólová obálka a musela sa o ňu podeliť s Westom, ktorý stál za ňou ako na fotke z plesu. Obálka predala 264 421 výtlačkov, čo bolo menej ako v aprílovom čísle predchádzajúceho roku, keď bola na obálke Michelle Obama.

GTY anna wintor vogue kim kardashian kanye sk 140321 16x9 608 2014: Rok Kardashianiek

Pár pokračoval v ovládaní bulváru po celom svete s ich májovou svadbou vo Florencii. Svadobné šaty boli od Tisciho a medzi hosťami bol aj Valentino Garavani. Prisvojili si parížsky týždeň módy v marci, keď spôsobili paparazzi šialenstvo u Balenciaga a Balmain. Vlastne to bola záhada, prečo ich tam Alexander Wang vôbec chcel. Keď sa ich malá dcéra North objavila na Kiminých kolenách v prvom rade, bolo takmer nemožné venovať pozornosť kolekcii. Potom bola aj na Givenchy show, kde mala vlastné sedadlo, aby čo najlepšie videla svoju tetu Kendall na móle.

kimkardashian 610x912 2014: Rok Kardashianiek

Ak nedôjde k veľkolepému škandálu alebo k zmene kariéry, Kendall je na najlepšej ceste byť nepravdepodobným rodinným príslušníkom, ktorý sa skutočne vymámi zo slávy a hanby reality show. Svet módy ju prijal ako modelku najelitnejších mól, vrátane júlového Chanel Couture a nedávneho métiers d’Arts v Rakúsku.

tumblr ng0wvjOfGk1rf43pdo1 r1 1280 610x517 2014: Rok Kardashianiek

Ak Wintour pretrpela Kim v apríli, tak Kendall prijala s veľkým objatím. Venovala jej 13 strán v decembrovom čísle Vogue so správou o jej pracovnej zmluve s Estée Lauder. Táto pozícia je vyhradená pre najvyššiu úroveň celebrity krások a modeliek, ako je Elizabeth Hurley, Gwyneth Paltrow a Joan Smalls. Spoločnosť Estée Lauder tak legitímne postavila Kendall na túto úroveň. Na druhej strane kozmetický gigant žne výhody Kendallinej siete s viac než 17 miliónmi nasledovníkov na Instagrame, 9,26 miliónmi na Twitteri a 7,4 miliónmi na Facebooku. Médiá ju nazvali “Instagirl.”

Kendall Jenners Estee Lauder Beauty Favourites 610x352 2014: Rok Kardashianiek

Za módnym vzostupom tejto rodiny stojí aj Riccardo Tisci, ktorý je momentálne jedným z najpopulárnejších návrhárov. Má tiež vo zvyku spájať sa s vecami všeobecne považovanými za vulgárne či dokonca škaredé a považuje ich za chic. Ku Kardashiankám sa dostal cez Westa. Vzájomný obdiv ich práce viedol k priateľstvu, ktoré trvá už niekoľko rokov.

Riccardo Tisci e Kanye West main image object 610x422 2014: Rok Kardashianiek

Pred niekoľkými rokmi bol West všadeprítomný na módnych prehliadkach ako fanúšik, nie ako platená celebrita. Niekedy dokonca sedel v druhom rade. V roku 2012 sa Kanye dostal do Vogue na snímke vedľa Tisciho, spolu s  Liv Tyler, Florence Welch, Karolinou Kurkovou a Liyou Kebede, členmi Tisciho “gangu”. Tisci často využíva hashtag “gang” na svojom Instagrame, aby odlíšil jeho vnútorný kruh priateľov a múz, vrátane Mariny Abramovic, Mariacarly Boscone, Jamie Bochert, Ciary a teraz Kim Kardashian.

img riccardi tisci givenchy 174616218330 610x417 2014: Rok Kardashianiek

Bol to Tisci, ktorý presvedčil Carine Roitfeld, aby dala vtedy tehotnú Kim na obálku módneho CR Fashion Book. Režíroval to Tisci a fotil ju Karl Lagerfeld. Kendall sa predviedla na posledných dvoch prehliadka Givenchy a návrhár ju obsadil do jeho jesennej kampane s Bochert, Boscone, Juliou Nobis a Peterom Brantom Jr.

cr fashion book4 610x464 2014: Rok Kardashianiek

Kardashianky údajne v roku 2010 zarobili na svojej reality show 65 miliónov dolárov. Obnovenie show v roku 2012 údajne zarobilo rodine ďalších 40 miliónov dolárov. Keď redaktori časopisu Paper najali Kim aby “rozbila internet” v ich novembrovom vydaní, najpozoruhodnejšou vecou nebol Kimin naolejovaný zadok, ani jej schopnosť balansovať pohár na svojom pozadí. Bol to fakt, že legendárny Jean-Paul Goude s ňou chcel pracovať.

111214 fashion and beauty kim kardashian paper magazine cover split 610x343 2014: Rok Kardashianiek

Kourtney sa inšpirovala Kim a tiež sa v poslednej dobe objavila nahá a tehotná na obálke Du Jour. Medzitým, čo sa Kardashianským ženám sa darí, muži z rodiny sú všetci vo voľnom páde. Brat Rob údajne trpí problémami s nadváhou a depresiami. Scott Disick, priateľ Kourtney a otec jej detí sa opakovane ukazuje v televízii s problémami s alkoholom. Otec Bruce Jenner sa rozviedol s Kris a v bulvároch kolujú fámy o jeho túžbe zmeniť pohlavie. Kim a Kendall majú stále čo robiť, aby mal klan dobrú reputáciu.

Kourtney Kardashian DuJour Inline 2 467 610x740 2014: Rok KardashianiekMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]