Kate Middleton v New Yorku

Trojdňová kráľovská návšteva New Yorku skončila. Očakávalo sa, že Kate Middleton sa počas tohto výletu rozhodne pre kúsky od amerických návrhárov. Britské značky jej však boli bližšie. Z Kate sa mohla stať chodiaca reklama na Ralpha Laurena, no namiesto

pridal Táňa Matúšová 11.12.2014 o 17:03


royals met05 610x406 Kate Middleton v New Yorku

Trojdňová kráľovská návšteva New Yorku skončila. Očakávalo sa, že Kate Middleton sa počas tohto výletu rozhodne pre kúsky od amerických návrhárov. Britské značky jej však boli bližšie. Z Kate sa mohla stať chodiaca reklama na Ralpha Laurena, no namiesto toho sa držala svojich overených značiek – Mulberry, Jenny Packham a Seraphine.

fs royals nyc01 610x406 Kate Middleton v New Yorku

V nedeľu dorazili William a Kate do Carlyle hotelu v New Yorku. Kate mala na sebe na mieru šitý vínový kabát značky Seraphine, ktorá vyrába šaty pre tehotné ženy.

kate 610x914 Kate Middleton v New Yorku

V jej prvý večer vonku v New Yorku Kate ukázala, že je Britka, keď si obliekla šaty od Beulah London.

kate consulate 01 610x470 Kate Middleton v New Yorku

V pondelok Prince William odletel do Washingtonu, aby sa stretol s prezidentom Obamom. Vojvodkyňa zostala v New Yorku a navštívila Harlem a Brooklyn. Kate mala na sebe klasický čierny kabát bez golierika od britskej značky Goat. Kabát je možné kúpiť za 680 libier. Aj napriek tehotenstvu sa rozhodla pre overené lodičky Jimmy Choo.

kate basketball4 610x406 Kate Middleton v New Yorku

V pondelok večer princ William a vojvodkyňa z Cambridge sledovali basketbalový zápas Brooklyn Nets a Cleveland Cavaliers. Kate mala na sebe sivý Boucle “Bettina” kabát americkej značky Tory Burch, ktorá je k dispozícii za 480 libier. Mala ho na sebe s J Crew úzkymi džínsami, čiernou Mulberry kabelkou a čiernymi Stuart Weitzman lodičkami.

duchess 1060x644 610x370 Kate Middleton v New Yorku

V utorok navštívil pár pamätník a múzeum venované 11. septembru, kde Kate položila kyticu bielych ruží. Obliekla si ružový dvojradový kabát Mulberry s čiernymi gombíkmi. Na stránke Mulberry sa dal predtým kúpiť za 1500 libier, no teraz je už beznádejne vypredaný vo všetkých veľkostiach.

duchess 1500x1272 610x517 Kate Middleton v New Yorku

Neskôr sa pár zúčastnil recepcie Creativity is GREAT, kde mala vojvodkyňa na sebe čierne šaty značky Seraphine. V súčasnosti sú k dispozícii on-line za 59 libier. Doplnila ich dlhým Cartier náhrdelníkom, s kruhmi z ružového, žltého a bieleho zlata s diamantmi.

jenny packham 1500x932 610x379 Kate Middleton v New Yorku

Kate a William zakončili svoj pobyt v New Yorku na gala večere v Metropolitnom múzeu umenia. Oslavovalo sa 600. výročie založenia Univerzity St. Andrews. Na tejto univerzite sa William a Kate stretli, takže počas príhovoru William poznamenal, že ani nemusí hovoriť ako veľa pre neho Saint Andrews znamená. Vojvodkyňa si znovu obliekla Jenny Packham šaty, ktoré majú hlboký výstrih a krátke rukávy. Tieto šaty mala už na dvoch predchádzajúcich príležitostiach, ale debutovala nové diamanty. Predviedla dlhé náušnice s diamantmi a smaragdmi a ladiaci náramok.Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]