Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Aj keď Anne Hathaway vyzerala priam bezchybne na Oskaroch v svetloružovej róbe Prada, asi si nevšimla, že jej bradavky pútali pozornosť o niekoľko centimetrov nižšie od jej žiarivého úsmevu. Anne si týmto na internete vyslúžila hashtag #LesNipplerables a

pridal Táňa Matúšová 27.12.2013 o 2:24


Aj keď Anne Hathaway vyzerala priam bezchybne na Oskaroch v svetloružovej róbe Prada, asi si nevšimla, že jej bradavky pútali pozornosť o niekoľko centimetrov nižšie od jej žiarivého úsmevu. Anne si týmto na internete vyslúžila hashtag #LesNipplerables a pomohla verejnosti zabudnúť na nohu Angeliny Jolie.

anne hathaway 1 610x897 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Kim Kardashian nám dala jedno z najlepších meme, vďaka jej šatám na Met Ball. Kvôli kreácii Givenchy couture, ktorú si obliekla, ju začali prirovnávať k pohovke, či k filmovému otcovi v sukni. Humor to bol mierne škaredý, keďže bola v ôsmom mesiaci tehotenstva, ale niečo nám hovorí, že Kim si tú pozornosť aj tak užila. Riccardo Tisci, ktorý tieto šaty navrhol, ju obhájil slovami, že pre neho je tehotenstvo najkrajšia vec na svete a keď niečo oslavujete, tak dávate ľudom kvety.

KimK 2767372a Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Ďalším dôvodom prečo milovať Helen Mirren, je jej príchod na ocenenia BAFTA, kedy táto 68 ročná dáma šokovala ružovými vlasmi. Množstvo ľudí ju v tej dobe napodobnilo, no prečo to urobila? Pretože jedna zo súťažiacich v jej obľúbenej show America’s Next Top Model to vyskúšala a jej sa to zdalo cool.

HELEN MIRREN at 66th BAFTA Awards in London 1 610x979 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

August bol mesiac Lily Collins, keď propagovala svoj film “Nástroje smrteľníkov: Mesto z kostí”. Okrem toho, že vyzerala nádherne, tak do svojich outfitov vniesla aj trochu zábavy a nie len seriózny glamour look.

LilyCollins 2769564a Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Relatívne neznáma herečka Jamie Alexander prišla na spôsob, ako sa zviditeľní inak ako bravúrnym hereckým výkonom. Na premiéru filmu “Thor: Temný svet” v LA, prišla v čiernych Azzaro Couture šatách, ktoré odhalili takmer všetko, čo sme (ne)chceli vidieť.

url 610x502 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Keďže Gwyneth Paltrow nedávno povedala jej kamarátka, že má zadok ako 22 ročná striptérka, tak sa rozhodla, že nám ho všetkým ukáže. Na premiéru Iron Man 3 si obliekla priesvitné šaty a neobliekla si nohavičky.

gwyneth paltrow5417s 610x342 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Jennifer Lawrence je miláčik internetu, novinárov a Dior. Všetci ju milujú pre jej úprimné hlášky. Keď sa jej pred Oskarmi spýtali, čo má na sebe, pozrela sa na svoje Dior couture šaty a odpovedala: “Čo tým myslíte? Toto je vršok a tu je spodok.”

jennifer lawrence oscar 8423 1000x 610x488 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Punková téma Met Ball zmiatla mnohých pozvaných. Niektorí zašli priďaleko (vid Madonna), iný zase nie dosť ďaleko (Anna Wintour). Ale Sarah Jessica Parker trafila klinec po hlavičke. Mala na sebe tartanové čižmy po stehná, anarchistické šaty od Alexandra McQueena a číro z dielne Philipa Treacyho.

sarah jessica parker met ball 610x846 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Najzaujímavejším nováčikom na červenom koberci sa tohto roku stala hviezda filmu “12 rokov otrokom”, “Lupita Nyong’o”. Keďže má v rukáve niekoľko nominácií, nevieme sa dočkať ako spolu so stajlistkou Micaelou Erlanger zvládnu sezónu filmových cien.

Lupita 2763972a Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Keira Knightley vie ako šetriť peniaze. Jej svadobné šaty, ktoré predtým vytiahla zo svojho šatníka, tento rok znova oprášila. Tentoraz si pod tento Rodarte kúsok obliekla priesvitný zdobený top, aby tomu dodala znova iný šmrnc. Však aj my vieme, čo je to mať obľúbené šaty.

keira 610x452 Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Hovorte si čo chcete, ale Lady Gaga vždy vie, ako čo najviac vyžmýkať príležitosť spropagovať sa. V ten istý deň, ako bolo oznámené, že sa stala tvárou Versace sa v tej istej vizáži v šatách z kolekcie jar 2014 predviedla na American Music Awards. Viezla sa na bielom koni, poháňanom dvoma pármi ľudských nôh a rúk. Samozrejme bez vysvetlenia, ako vždy.

Lady Gaga rides a horse to the American Music Awards Naj momenty na červenom koberci roku 2013

Aké boli podľa vás top momenty na červenom koberci?Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]