Transformácia Kim Kardashian

Za ostatných 12 mesiacov sa život Kim Kardashian poriadne zmenil. Po tom, čo prekonala kritiku jej sex pásky a 72-dňového manželstva s Krisom Humphriesom, Kim v priebehu minulého roka zahodila uniformu hviezdy reality show. Vykašlala sa na trblietky, obt

pridal Táňa Matúšová 29.11.2013 o 8:17


Za ostatných 12 mesiacov sa život Kim Kardashian poriadne zmenil. Po tom, čo prekonala kritiku jej sex pásky a 72-dňového manželstva s Krisom Humphriesom, Kim v priebehu minulého roka zahodila uniformu hviezdy reality show. Vykašlala sa na trblietky, obtiahnuté šaty a striptérske topánky, aby sa stala novým miláčikom módneho priemyslu.

kim 610x409 Transformácia Kim Kardashian

Taktiež porodila svoje prvé dieťa s Kanye Westom, obdivuhodne zvládla hodnotenia jej materského šatníka v tlači, takmer ihneď sa vrátila k svojej pôvodnej postave vďaka diéte, tretí krát sa zasnúbila a zrejme si brúsi zuby na titulku amerického Vogue.

kim kardashian paris fashion week0110 Transformácia Kim Kardashian

Pozrime sa na 11 mesiacov Kiminej cesty k módnemu úspechu. Od Met Ball, po posledný týždeň bezchybného vzhľadu, Kim sa efektívne snaží dobiť svet módy.

Január – Kim na Stephane Roland Couture Show v prvej rade, odetá do monochromatickej palety.

stephane 610x375 Transformácia Kim Kardashian

Február – Počas Oskarovej párty Eltona Johna sa stále značne prejavoval Kimin starý párty štýl a la Marilyn. Kým Kanye jej vyhádzal šatník už v auguste 2012, Kim ešte zatiaľ nedosiahla ten čistý high fashion look, ktorý neskôr predvádzala so sebaistotou.

FFN RIJ ELTON JOHN PARTY SET1 022413 51022805 610x875 Transformácia Kim Kardashian

Marec – Kim sa počas Parížskeho týždňa módy ukazuje v na mieru šitých kostýmoch, ktoré sa stali jej uniformou v prvých týždňoch tehotenstva. S priateľom spolu dokonale ladili.

tailroing 610x563 Transformácia Kim Kardashian

Apríl – Začínajú kolovať správy o jej priberaní, vrátane veľmi kritických komentárov. Kim pokračuje v experimentovaní so svojím novým štýlom a skúša rôzne značky vrátane Lanvin, či Tom Ford.

Kim Vs Zoe Lanvin Dress Who Wore it better 1 610x825 Transformácia Kim Kardashian

Máj – Šatami od Riccarda Tisci pre Givenchy, Kim vytvorila jeden z najviac ikonických momentov na červenom koberci. Jej príchod na Met Ball si vyslúžil mnoho posmechu v tlači a na internete. Dokonca sa šírili správy, že Anna Wintour pôvodne chcela hviezde zakázať prístup na túto akciu. O niekoľko mesiacov neskôr, možno Anna povolí Kardashianke objaviť sa na obálke.

kimk 0 610x390 Transformácia Kim Kardashian

Jún – narodenie malej North West. Júl a August – Kim sa skrýva. Nabieha na striktnú Atkinsonovú diétu a cvičenie, aby v rekordom čase nadobudla postavu ako pred pôrodom.

393403 kim kardashian post baby weight loss Transformácia Kim Kardashian

September – Kim už hrdo sedí v prvej rade na show Riccarda Tisci pre Givenchy, spolu so Ciarou a Lily Collins, iba 3 mesiace po pôrode.

frontro 610x390 Transformácia Kim Kardashian

Október – Po tom čo priznala, že mala problémy vyrovnať sa s kritikou médií ohľadom jej váhy, sa vracia na červený koberec v oslnivej bielej.

kimi 610x563 Transformácia Kim Kardashian

November – V jej šatníku sa objavuje Saint Laurent a Maxmara a Kim dokazuje, že prišla móde na kĺb. Čiste a jednoducho so zmysluplným manipulovaním s paletou farieb sa dostala na vrcholy rebríčkov najlepšie oblečených. Možno nabudúce bude práve ona kraľovať s najlepším outfitom týždňa, čo myslíte vy?

amaze 610x563 Transformácia Kim KardashianMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]