Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

Na počesť 25-teho výročia od jej objavenia, spolu so svetom módy oslavuje aj Stajl. Prečítajte si krátky príbeh s dôvodmi, prečo ešte stále obdivujeme módnu ikonu Kate. Rok 1974, Londýn. V tom čase jej rodičia pravdepodobne netušili, že ich dcéra Katheri

pridal Vera Valek 19.9.2013 o 9:03


Na počesť 25-teho výročia od jej objavenia, spolu so svetom módy oslavuje aj Stajl. Prečítajte si krátky príbeh s dôvodmi, prečo ešte stále obdivujeme módnu ikonu Kate.

Rok 1974, Londýn. V tom čase jej rodičia pravdepodobne netušili, že ich dcéra Katherine Ann Moss, bude jednou z najlepších topmodeliek doby. O 14 rokov neskôr boli jej zástupcami pri podpise zmluvy s najlepšou anglickou agentúrou Storm.

kmm Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

blacknwhite Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

Každá úspešná modelka má svoj veľký debut, vďaka ktorému neskôr podpisuje kontrakty s najlepšími svetovými značkami. Kate mala ten svoj v Paríži, kde predvádzala na prvej show dizajnéra Johna Galliana. Následne nato sa stala tvárou značiek YSL, Calvin Klein a k úspechu pomohli aj kampane pre Mango.

Dôvody, prečo sme jej hrdými fanúšikmi:

1. “Get the London look.”  Kate na motorke, Kate v helikoptére, Kate a Rimmel. Nech je súčasnou tvárou britskej značky ktokoľvek, na svete je len jedna žena, ktorej túto ikonickú vetu veríme.

Click here to view the embedded video.

2. Priateľstvá.  Všetci vedia, že Kate má vo zvyku udržiavať dobré vzťahy s profesionálmi; napríklad s najlepšími fotografmi sveta - Mariom Testinom a Terry Richardsonom. Mimochodom, Donatella Versace usporiadala pre Kate narodeninovú oslavu na jej 25-te narodeniny.

3. Obal predáva. Ak si Kate odkladá všetky magazíny, ktorých obálku zdobila jej tvár, tak potom majú medzinárodné vydania Vogue v jej domácnosti určite sieň slávy.  A to presne 32 krát.

june vogue Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Mosswedding kate Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Mossvogue paris Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

4. Prvá veľká láska – Johny Depp.  Bez komentára.

johny depp Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

5. Party girl.  16. január je v módnej smotánke dôležitý dátum a oslavuje sa vo veľkom štýle. Nik “nežúruje” tak ako Kate. A budúci rok oslavuje 40.

party Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

6. Svadba. Galliano ako hlavný stylista, spomínaný Testino ako fotograf a šťastná nevesta Kate. Považovali ste kráľovský obrad princa Williama a vojvodkyne Kate za sobáš roka? Svadba, o ktorej sa bavíme, je považovaná za sobáš storočia.

 Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

kate wedding Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

 7. Anglický prízvuk. David Beckham, Jessie J aj Cara Delevingne. Zo všetkých robí hrdých Britov a výnimkou nie je ani Moss. Vypočujte si ukážku, kde Kate predstavuje produkt od Rimmel London s pravou londýnskou angličtinou.

Click here to view the embedded video.

8. Comebacks. Návrat z  materskej alebo po škandáloch s kokaínom. Koľkokrát? Viac než dosť a vždy vo veľkom štýle.

9. Výška 173 cm. Vedeli ste, že jedna z najlepších modeliek sveta, patrí medzi najnižšie?  Na fotke je s priateľkou Naomi Campbell, ktorá je o 10 centrimetrov vyššia.

kate a naomi Biografia: 9 dôvodov, prečo stále fandíme Kate Moss

Patríte medzi jej obdivateľov alebo sa skôr prikláňate na druhú stranu?  Nech si o nej myslíte čokoľvek, musíte uznať, že Kate vie ako robiť biznis.Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]