Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!

Áno, aj my v redakcii si myslíme, že sa dievča málo snaží! Veď urobiť dakfejs je také jednoduché. Našpúliš pusu a urobíš smaaaaQ. Hotovo! Vieme, že ich máš! Naša redakcia ich má tiež:  Slávny fenomén dakfejs  je legenda, s ktorou zaručene  rozosmeješ, na

pridal Admin 7.9.2013 o 7:44


malo sa snazi Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!

Áno, aj my v redakcii si myslíme, že sa dievča málo snaží! Veď urobiť dakfejs je také jednoduché. Našpúliš pusu a urobíš smaaaaQ. Hotovo! Vieme, že ich máš! Naša redakcia ich má tiež: 

fotkysutaz3 610x308 Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!fotkysutaz1 610x311 Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!

Slávny fenomén dakfejs  je legenda, s ktorou zaručene  rozosmeješ, naženieš strach, ale aj zamachruješ! Ak si myslíš, že to dáš a trúfaš si zrušiť všetky klebety, ktorými sú opradené majspejs a fejsbuk fejsy, pošli nám svoj fejs “na kačičku” do 30. septembra 2013 a môžeš vyhrať:  Jednu z troch kníh od mladých a výborných  slovenských autoriek, ktoré venoval Literárny klub, lajkuj cez fejsbuk.

DANDY od Michaely Rosovej

LU & MIRA od Márie Modrovich

EXIT od Zuzany Šmatlákovej

literarny klub 610x424 Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!

Nestačí ti? 3 najčarovnejšie dakfejsy získajú balíček od švédskej kozmetickej firmy Oriflame, elegantnú toaletnú vodu Power Woman a šťavnatý, ultra trblietavý lesk na pery Power Shine Juice.

Downloads 001 610x158 Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!

Víťazmi sa stanú : “D best dakfejs” vo verejnom hlasovaní s najväčším počtom lajkov, jeden náhodne vylosovaný dakfejs “Za chrabrosť ” a “Novinárska kačica”, dakfejs ocenený redakciou. Nečakaj, lebo vyhrávať za fotku chce každý. Beny svoj fejs už poslal!

1078156 3304634151755 353434542 n 610x610 Súťaž: Daj sem svoje dakfejs fotky!

Odoslaním fotky potvrdzuješ, že si majiteľom fotky a súhlasíš s jej zverejnením na stajl.sk pre účely súťaže a jej vyhodnotenia. Prosíme, nenahrávajt fotky, ktoré si stiahol z internetu. Do popisu fotky môžeš pridať vtipný popisok k obrázku do 40 znakovZaradené pod: Novinky, Súťaž
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]