Vtipná a sexi! Penélope Cruz stačilo na režisérsky debut 6 minút!

Temperamentná herečka teda vie pekne zamotať pánske hlavy! Spolu so svoju sestrou Monicou Cruz navrhla kolekciu spodnej bielizne pre Agent Provocateur.  Promo kolekcie natočila s uhrančivým, 31 ročným španielom Miguelom Angelom Silvestre. Ten sa ako L

pridal Elena Senková 2.8.2013 o 20:40


Temperamentná herečka teda vie pekne zamotať pánske hlavy! Spolu so svoju sestrou Monicou Cruz navrhla kolekciu spodnej bielizne pre Agent Provocateur.  Promo kolekcie natočila s uhrančivým, 31 ročným španielom Miguelom Angelom Silvestre. Ten sa ako L’Agent ocitne na párty, vo vile plnej nádherných žien, ktoré zvlieka pohľadom vďaka svojim špeciálnym,„röntgenovým“  okuliarom.

L Agent BTS  1 610x406 Vtipná a sexi! Penélope Cruz stačilo na režisérsky debut 6 minút!

Pre herečku to bola veľmi zaujímavá skúsenosť, pretože aj keď doteraz nemala skúsenosti s réžiou, dostala pri tvorbe promo filmu voľnú ruku.  „Do filmu som si vybrala rôzne typy žien, všetkých tvarov a veľkostí, pretože naša línia L´Agent  je určená všetkým ženám.“  Okolo Miguela sa teda mihnú krásky, herečky a modelky ako Goya Toledo, Natasha Yarovenko, aj  krásna a tehotná Monica Cruz.  Vo finále provokatívne zatancuje zmyselná  Irina Shayk s rusko-tatárskymi koreňmi a pointu príbehu rozuzlí nik iný ako Javier Bardem. Krátky film vystihol celú filozofiu britskej značky luxusnej erotickej spodnej bielizne: jednoducho, vždy chcete vidieť viac! Video  s prekvapivím koncom si môžete pozrieť tu. Sestry Cruzové nie sú žiadne začiatočníčky: navrhovali už aj pre Mango a Loewe. Pre Agent Provocauter bola spolupráca so sestrami vynikajúcou príležitosťou uviesť lacnejšiu líniu L’Agent za rozumné ceny, značka sa tak pridala k všeobecnému obchodnému trendu vytvorenia dostuných ready-to-wear kolekcií, ako napríklad Marc by Marc Jacobs, alebo Miu Miu Miucie Prady.  Kolekciu L´Agent by Agent Provocateur  nájdete od 1. augusta  aj tu.

L Agent BTS 8 1 610x406 Vtipná a sexi! Penélope Cruz stačilo na režisérsky debut 6 minút!

elle penelope cruz agent provocateur de Vtipná a sexi! Penélope Cruz stačilo na režisérsky debut 6 minút!

 Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]