10 zaujímavých mobilných aplikácií

V tejto pokrokovej dobe má polovica žudí iPhone, android či iný mobilný telefón, na ktorý si viete stiahnu aplikácie. Tento rebríček som zostavovala podža svojich skúseností a ak by ste mali nejaké iné vychytávky, budeme vežmi radi, keď sa s nami o ne p

pridal Patrícia Bajtošová 17.8.2012 o 23:48


zena s telefonom21 10 zaujímavých mobilných aplikáciíV tejto pokrokovej dobe má polovica žudí iPhone, android či iný mobilný telefón, na ktorý si viete stiahnu aplikácie. Tento rebríček som zostavovala podža svojich skúseností a ak by ste mali nejaké iné vychytávky, budeme vežmi radi, keď sa s nami o ne podelíte v komentároch. Predpokladám, že Facebook, Messenger, Twitter či iné aplikácie užahčujúce prístup na sociálne siete máte stiahnuté.

1. Instagram

V tejto aplikácii si môžete upravi fotky do jedinečných vintage efektov a zdieža ich so svojimi priatežmi (likova, komentova, atď.). Ak chcete ma dobrý pocit z viarerých likov – fotky si tagujte (#fotka, #stajl…). Keď sa trochu zabehnete, pozrite si používatežov ako honestlywtf, whowhatwear, bonniestragne, či facehunter. Nájdete tam aj Lady GaGa, Justina Biebera a iné celebrity. Aplikácia je zadarmo!

blog photo instagram 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

2.Shazam

Toto je jedinečná aplikácia pre hudobných fajnšmerkrov. Predstavte si situáciu – sedíte v bare, zrazu hrá úplne úžasná pesnička a vy môžete len dedukova ako sa volá. S aplikáciou Shazam sa vám to už nikdy nestane. Nepredpokladám, že tam budú slovenské hity ale je tam všetko, čo je v iTunes Store. Jedinou nevýhodou je to, že musíte ma pripojenie na internet. Táto aplikácia je úplne zdarma!

shazam tagging 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

3.Pixlromatic

S touto aplikáciou upravíte vaše fotografie, no už ich nemôžete zdieža. Má to rôzne farebné efekty, no viete si tam doplni aj hviezdičky, oheň či iné. Existuje aj v počítačovej podobe na stránke http://pixlr.com/. Tiež aplikácia zdarma.

 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

4. Catpain

Ak ste vždy chceli ma mačku, môžete oblafnú vašich priatežov práve touto aplikáciou. Jedinečená ponuka mačiek prítulných i útočných. V prípade ak vy osobne chcete by mačkou stiahnite si #catwang (zadarmo!). Táto aplikácia je bohužiaž spoplatnená na nejakých pár centov.

blog photo catpaint 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

5. Halftone

Milovníci spidermana, batmana držte sa! Pomocou tejto aplikácie môžete robi jedinečné komixy- odskúšané, funkčné. Bohužiaž tiež spoplatnená na nejakých pár centov.

blog photo halftone 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

6. Stachematic

Aplikácia na pridávanie fúzikov. Rôžne tvary, dĺžky a farby. Konečne aplikácia zadarmo.

blog photo stachematic 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

7. Trollolol

Určite všetci poznáte tie komixy, o ktorých si myslíte že vás museli sledova. Tie vtipné. vytvorte si taký aj vy pomocou tejto aplikácie a odhažte ďalšie taje žudského bytia.

blog photo trollolol 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

8. foursqare

Pomocou tejto aplikácie môžete pozorova, kde sa nachádzajú vaši priatelia. Je to dobré na sledovanie vášho priateža, potencionálnej priatežky vášho priateža a podobne. Na druhej strane ak ste niekde v zahraničí, viete si pozrie rôzne podniky a komentáre k nim – nepodstupujete riziko slepej vožby. Aplikácia je zadarmo, no vyžaduje prístup k internetu.

Foursquare 610x305 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

9. Pink Pad

Menštruačný kalendár kde si môžete znači aj to, či plačete. Vežmi dobrá vec.

 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

10. Hry

V  poslednom bode by som vám chcela vymenova hry pre núdzové situácie nudy. Máme tu také, kde bežíte a niečo zbierate – Temple Run, Jetpack, Runnig Fred, Mr.Runner. Potom ak ste zástancom loptičiek, guličiek a podobných gužatých tvarov – Anodia, BounceOnUp, Egg punch, RedBall. V oblasti športových hier si neviem vynachváli SnowLite, iStunt 2, moto, Drawrace a Highway Rider. V kategórii ostatné hry sa umiestnili Tap tap, Sperminator, Bejewelet,  The Sims 3, Angry Birds, PvZ, Water? a iné.

 

Čiastočný zdroj: http://www.tremulantdesign.com/blog/girl-youll-be-a-hipster-soon-19-iphone-photography-apps/Zaradené pod: O móde pri káve
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]