10 zaujímavých mobilných aplikácií

V tejto pokrokovej dobe má polovica ľudí iPhone, android či iný mobilný telefón, na ktorý si viete stiahnuť aplikácie. Tento rebríček som zostavovala podľa svojich skúseností a ak by ste mali nejaké iné vychytávky, budeme veľmi radi, keď sa s nami o ne p

pridal Patrícia Bajtošová 17.8.2012 o 23:48


zena s telefonom21 10 zaujímavých mobilných aplikáciíV tejto pokrokovej dobe má polovica ľudí iPhone, android či iný mobilný telefón, na ktorý si viete stiahnuť aplikácie. Tento rebríček som zostavovala podľa svojich skúseností a ak by ste mali nejaké iné vychytávky, budeme veľmi radi, keď sa s nami o ne podelíte v komentároch. Predpokladám, že Facebook, Messenger, Twitter či iné aplikácie uľahčujúce prístup na sociálne siete máte stiahnuté.

1. Instagram

V tejto aplikácii si môžete upraviť fotky do jedinečných vintage efektov a zdieľať ich so svojimi priateľmi (likovať, komentovať, atď.). Ak chcete mať dobrý pocit z viarerých likov – fotky si tagujte (#fotka, #stajl…). Keď sa trochu zabehnete, pozrite si používateľov ako honestlywtf, whowhatwear, bonniestragne, či facehunter. Nájdete tam aj Lady GaGa, Justina Biebera a iné celebrity. Aplikácia je zadarmo!

blog photo instagram 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

2.Shazam

Toto je jedinečná aplikácia pre hudobných fajnšmerkrov. Predstavte si situáciu – sedíte v bare, zrazu hrá úplne úžasná pesnička a vy môžete len dedukovať ako sa volá. S aplikáciou Shazam sa vám to už nikdy nestane. Nepredpokladám, že tam budú slovenské hity ale je tam všetko, čo je v iTunes Store. Jedinou nevýhodou je to, že musíte mať pripojenie na internet. Táto aplikácia je úplne zdarma!

shazam tagging 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

3.Pixlromatic

S touto aplikáciou upravíte vaše fotografie, no už ich nemôžete zdieľať. Má to rôzne farebné efekty, no viete si tam doplniť aj hviezdičky, oheň či iné. Existuje aj v počítačovej podobe na stránke http://pixlr.com/. Tiež aplikácia zdarma.

 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

4. Catpain

Ak ste vždy chceli mať mačku, môžete oblafnúť vašich priateľov práve touto aplikáciou. Jedinečená ponuka mačiek prítulných i útočných. V prípade ak vy osobne chcete byť mačkou stiahnite si #catwang (zadarmo!). Táto aplikácia je bohužiaľ spoplatnená na nejakých pár centov.

blog photo catpaint 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

5. Halftone

Milovníci spidermana, batmana držte sa! Pomocou tejto aplikácie môžete robiť jedinečné komixy- odskúšané, funkčné. Bohužiaľ tiež spoplatnená na nejakých pár centov.

blog photo halftone 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

6. Stachematic

Aplikácia na pridávanie fúzikov. Rôžne tvary, dĺžky a farby. Konečne aplikácia zadarmo.

blog photo stachematic 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

7. Trollolol

Určite všetci poznáte tie komixy, o ktorých si myslíte že vás museli sledovať. Tie vtipné. vytvorte si taký aj vy pomocou tejto aplikácie a odhaľte ďalšie taje ľudského bytia.

blog photo trollolol 610x237 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

8. foursqare

Pomocou tejto aplikácie môžete pozorovať, kde sa nachádzajú vaši priatelia. Je to dobré na sledovanie vášho priateľa, potencionálnej priateľky vášho priateľa a podobne. Na druhej strane ak ste niekde v zahraničí, viete si pozrieť rôzne podniky a komentáre k nim – nepodstupujete riziko slepej voľby. Aplikácia je zadarmo, no vyžaduje prístup k internetu.

Foursquare 610x305 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

9. Pink Pad

Menštruačný kalendár kde si môžete značiť aj to, či plačete. Veľmi dobrá vec.

 10 zaujímavých mobilných aplikácií

 

10. Hry

V  poslednom bode by som vám chcela vymenovať hry pre núdzové situácie nudy. Máme tu také, kde bežíte a niečo zbierate – Temple Run, Jetpack, Runnig Fred, Mr.Runner. Potom ak ste zástancom loptičiek, guličiek a podobných guľatých tvarov – Anodia, BounceOnUp, Egg punch, RedBall. V oblasti športových hier si neviem vynachváliť SnowLite, iStunt 2, moto, Drawrace a Highway Rider. V kategórii ostatné hry sa umiestnili Tap tap, Sperminator, Bejewelet,  The Sims 3, Angry Birds, PvZ, Water? a iné.

 

Čiastočný zdroj: http://www.tremulantdesign.com/blog/girl-youll-be-a-hipster-soon-19-iphone-photography-apps/Zaradené pod: O móde pri káve
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]