Kristen Stewart na Filmovom festivale v Cannes

Po dvoch-troch rokoch filmových premiér sa zdá, že herečka Kristen Stewart známa zo snímok Twilight začína byť konečne na červenom koberci viac “doma” a menej nesvoja. Svedčí o tom nielen viditeľná ovoľnenosť, ale aj výber jej oblečenia. Všeo

pridal Karin Miháliková 28.5.2012 o 0:00


Po dvoch-troch rokoch filmových premiér sa zdá, že herečka Kristen Stewart známa zo snímok Twilight začína byť konečne na červenom koberci viac “doma” a menej nesvoja. Svedčí o tom nielen viditeľná ovoľnenosť, ale aj výber jej oblečenia. Všeobecne inklunuje k moderným prvkom a výraznejším farbám, no neraz je ju vidieť aj vo viac romantických kreáciách.

kristen stewart 0 Kristen Stewart na Filmovom festivale v Cannes

Kristen Stewart v Cannes trikrát inak.

Dve také sa našli minulý týždeň v Cannes. Prvýkrát ju bolo možné zahliadnuť v značke Balenciaga v bielych šatách s jemnou zelenou výšivkou, druhýkrát v ohnivo červenej róbe Reem Acra so zaujímavou čipkou na chrbte. Myslím, že Kristen sa v oboch prípadoch snažila, no ležérny štýl, ktorý zvolila na konferenciu, jej vyšiel najviac.

Z hľadiska farieb jej príliš sýta farebnosť, vysoký kontrast farieb ale ani bledé farby príliš nepristanú — čiže ani jeden z outfitov nie je úplne “dokonalý”. Teraz však berme farby len ako vedľajší problém. Skôr si myslím, že príliš elegantný štýl Kristen až tak nepristane. Samozrejme, outfit so sakom už nie sú šaty na červený koberec, len je škoda, že práve na takéto udalosti jej štylista nepomôže vybrať niečo, v čom by vyzerala — aspoň podľa mňa — viac vo svojej koži.

Na druhej strane je vidieť, že Kristen si už na oči divákov a objektívy fotografov trochu zvykla, čo jej pomáha vyzerať prirodzenejšie aj v spomínanom elegantnom štýle. Ako sa na to pozeráte vy?

kristen stewart 1 Kristen Stewart na Filmovom festivale v Cannes

Kristen Stewart na premiére Cosmopolis, 25. máj 2012.

kristen stewart 2 Kristen Stewart na Filmovom festivale v Cannes

Kristen Stewart na premiére On the Road, 23. máj 2012.

kristen stewart 3 Kristen Stewart na Filmovom festivale v Cannes

Kristen Stewart na tlačovej konferencii On the Road, 23. máj 2012.Zaradené pod: Celebrity, Kristen Stewart
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2023 / [email protected]