Nórske papučky nie sú na internete žiadny problém

Odkedy sme na Stajle spomínali aktuálny trend nórskych papučiek pre jarnú sezónu, do komentárov ste často písali, kde tento typ topánok možno kúpi. Obchody v poslednej dobe nevymetám, aj keď jeden pár som zahliadla asi pred dvoma týždňami vo výpredajoch

pridal Hana Jariabková 1.3.2012 o 0:00


Odkedy sme na Stajle spomínali aktuálny trend nórskych papučiek pre jarnú sezónu, do komentárov ste často písali, kde tento typ topánok možno kúpi. Obchody v poslednej dobe nevymetám, aj keď jeden pár som zahliadla asi pred dvoma týždňami vo výpredajoch v Zare. Viem, že ten nikoho z biedy nevytrhne — no čo sa kamenných obchodov týka, myslím, že do nich sa invázia papučiek ešte len chystá.

papucky Nórske papučky nie sú na internete žiadny problém

Vody internetu sú omnoho rýchlejšie a nesklamali ani v tomto prípade. Horúci trend sa postupne rozpína aj tu. Ja som sa pozrela na “základnú trojicu”: Asos, Topshop a Net-a-Porter a tieto stránky samozrejme nesklamali.

Najviac ma zaujali vybíjané modely z Topshopu, pretože drsných cvočkov nemám žiadnu sezónu dos. Niekomu možno dobre padnú viac dievčenské modely z Asosu, ktoré majú potlač motýžov a srdiečok. Z drahších modelov u mňa vyhrala zase značka J.Crew. Musím sa prizna, že vôbec nie som zástanca zvieracích potlačí, ale tieto si ma obmotali okolo prsta asi práve preto, lebo topánky s takouto potlačou pôsobia na nízkej podrážke menej výrazne alebo dokonca vulgárne.

Pozerali ste sa už po nórskych papučkách v obchodoch? Našli ste nejaké? Alebo ide o trend, ktorý plánujete preskoči?

Topshop VECTRA3, nude papučky s vybíjanými cvokmi, L28,00

Topshop MANNEY, ružové papučky s čiernymi škvrnami, L30,00

Asos LEON, papučky s potlačou srdiečok, €22,36

Asos LEON, papučky s potlačou motýžov, €22,36

Dolce & Gabbana Velvet loafers, zamatové papučky rubínovej farby, $395

J.Crew Leopard-print calf hair loafers, papučky s potlačou leoparda z težacích vlasov, $275Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]