Jane by Design: Nový rok, nový módny seriál

Zabudnite na drámu z Gossip Girl — nový rok prináša nový módny seriál, ktorý síce nevyzerá o nič jednoduchšie, no zato je ešte viac oddychový a zábavný. Hovorím o novom seriáli Jane by Design, za ktorým stoja producenti Gilmore Girls (Ženy z rodu G

pridal Hana Jariabková 10.1.2012 o 1:00


Zabudnite na drámu z Gossip Girl — nový rok prináša nový módny seriál, ktorý síce nevyzerá o nič jednoduchšie, no zato je ešte viac oddychový a zábavný. Hovorím o novom seriáli Jane by Design, za ktorým stoja producenti Gilmore Girls (Ženy z rodu Gilmorovcov) a vysiela ho americká stanica ABC Family. Aj keď vyšla len jedna čas, zatiaž vyzerá všetko celkom sžubne.

key art jane by design Jane by Design: Nový rok, nový módny seriál

Hlavnou postavou seriálu je študentka strednej školy, Jane Quimby (Erica Dasher), ktorej sa náhodne zmení identita, keď ide na pohovor týkajúci sa jej nového intershipu. Dostane sa do kruhu dospelých, kde ju nikto nepovažuje za diea, a získa tak prácu v známej sieti módnych obchodov.

Jej život sa zrazu otočí úplne naruby: jej vysnívaná kariéra sa stane prioritou, pričom si stále musí dáva pozor na to, aby sa neprezradila. O jej dvojitom živote vie len jej najlepší kamarát Nick Roux (Billy Nutter). Kým v škole je stále celkom neviditežná a rovesníci jej štýl práve neuznávajú, o to viac ho oceňujú žudia z módnej brandže. Jane tak už len ostáva nájs rovnováhu medzi jej študentským a vežmi hektickým profesionálnym životom.

Zdá sa, že seriál sa zatiaž neorientuje na známe módne značky (zrejme kvôli rozpočtu, ale ktovie, možno neskôr áno), no možno o to zaujímavejšie ho bude sledova. Kabelky Birkin už poznáme z každého uhla — možno nastal čas vidie aj niečo nové. Dôležité je tiež to, že už prvá čas odštartovala celkom zaujímavo. Vtipné scény, dobre znejúce dialógy; videla som a odporúčam ako oddychovku nielen pre mladšie ročníky.

Aký je vᚠprvý dojem? Zaujal vás seriál?

jane Jane by Design: Nový rok, nový módny seriál

Outfit Jane Quirby: šaty HaKaan, brošňa vintage.

india Jane by Design: Nový rok, nový módny seriál

Otfit Indie: štay Hervé Léger, náušnice Cake, prsteň vintage Hero Black.

cbb4eb0114abd6cd6617689544f8f4f1 Jane by Design: Nový rok, nový módny seriál

Outfit pre Gray: kabát Elie Tahari.Zaradené pod: O móde pri káve
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]