Novinky v The Body Shope a L’Occitane: Vianočná kozmetika a nový mejkap

V obchodoch The Body Shop som nebola už celú večnosť, no keďže som si ešte pred pár týždňami pozerala ich výrobky na zahraničných stránkach, neunikla mi nová vianočná kolekcia. Vanilka je celoročne moja obľúbená vôňa (od sviečok po balzamy na pery tak mô

pridal Hana Jariabková 23.11.2010 o 1:01


V obchodoch The Body Shop som nebola už celú večnosť, no keďže som si ešte pred pár týždňami pozerala ich výrobky na zahraničných stránkach, neunikla mi nová vianočná kolekcia.

body shop vianoce 470x310 Novinky v The Body Shope a LOccitane: Vianočná kozmetika a nový mejkap

Vanilka je celoročne moja obľúbená vôňa (od sviečok po balzamy na pery tak môže voňať všetko), a keďže nová kolekcia sa volá Spiced Vanilla, budem sa musieť na ňu ísť pozrieť aj osobne. Okrem vanilky vás v The Body Shope bude vábiť brusnica Cranberry Joy a nová pomarančová vôňa Jolly Orange.

V ponuke sú ako zvyčajne telové maslá, hydratačné mlieka, krémy na ruky, pílingy, sprchové gély a mydlá.

Ďalšou, aj keď už tiež nie celkom čerstvou novinkou, je dekoratívna kozmetika v L’Occitane. Myslím, že ide celkom o prvý raz, kedy značka predstavila dekoratívnu kozmetiku Fleur Cherie (okrem niekoľko leskov na pery) a musím povedať, že nadšená som naozaj z rúžov. Ceruzky, tiene, lesky a štetce na mejkap ma až toľko nezaujali, ale rúže sú veľmi jemné, na dotyk neskutočne hydratačné a majú veľmi transparentnú farbu (minimálna pigmentácia, pôsobia skôr ako lesk).

Balenie je však tak trochu jarno-letné, čo mi k momentálnemu ročnému obdobiu a prichádzajúcej zime (podľa kalendára je už vlastne aj tu) veľmi nesedí, ale keď sa vonku o pár mesiacov roztopí ľad, na rúže sa pôjdem zrejme pozrieť.

mejkap loccitane 470x438 Novinky v The Body Shope a LOccitane: Vianočná kozmetika a nový mejkapMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]