Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second-handoch

Moje meno je Ivana a mám 15 rokov. Celý tento “kolotoč” sa začal pibližne pred pol rokom, kedy som sa rozhodla venovať niečomu, čo ma napĺňa a teší. Inšpirácia prišla postupne z rôznych kútov internetu (Chictopia.com, Lookbook.nu), kde som na

pridal Módny bloger 14.9.2010 o 11:00


Moje meno je Ivana a mám 15 rokov. Celý tento “kolotoč” sa začal pibližne pred pol rokom, kedy som sa rozhodla venovať niečomu, čo ma napĺňa a teší. Inšpirácia prišla postupne z rôznych kútov internetu (Chictopia.com, Lookbook.nu), kde som nachádzala rôzne druhy blogov, ktoré boli jedným slovom skvelé a mala som sen o tom, že si raz tiež niečo podobné založím. A keďže život je krásny, ak sa sny plnia, založila som si blog Sweet Lady Lollipop, na ktorom sa snažím tak často, ako to len ide, uverejňovať príspevky, ktoré sa týkajú všetkého okolo.

Ivanka 00 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handoch

Obsah blogu tvoria veci, môjmu srdcu blízke. Inspiration a fashion fotky, outfity, fotky okolia, články, do ktorých často vkladám samu seba a musím sa priznať, často aj nezmysly, ktoré sú bez pointy a na “fashion blogu” nemajú čo robiť. :))

Ak by ste sa ma spýtali, čo je pre mňa móda, moja odpoveď by bola veľmi prostá. “Móda je to, prečo som sa narodila. Je to môj život”.

Móda je sen, v ktorom môžete ísť za hranicu svojich možností, prekračovať nepísané hranice, vyjadriť svoj postoj k spoločnosti, ukázať svetu, čo vo vás je. Páči sa mi, ak sú ľudia “iní”. Ak sa neboja vytŕčať z davu. Práve preto obľubujem blogy ako The Chic Muse, Intrigue Me Now alebo Fallie. Inšpiráciou sú mi aj tanec, či hudba.

V poslednej dobe nosím veci, ktoré by som si pred rokom asi neobliekla. Chodím na miesta, na ktoré by som pred rokom asi tak často nechodila. Sledujem ľudí na ulici tak, ako by som ich pred rokom asi nesledovala. Všetko má na svedomí móda. :) Najradšej nosím sukne a šaty, no v poslednej dobe sa k tomu pridali aj vesty, či košele. Fascinujú ma silonkové pančuchy a nadkolienky.  Milujem zvieracie vzory a kvetované potlače.Vintage kúsky sú nenahraditeľné a som do nich zamilovaná.

Veľmi rada chodím nakupovať do “sekáčov”, pretože som zástancom názoru, že lepšie miesto na nakupovanie neexistuje.
Stále sa snažím obzerať okolo seba a prísť na nové a nové nápady, ako veci skombinovať a nosiť.

Blogovanie je návyková látka. Ak ho raz ochutnáte, nepomôže vám ani odvykacia kúra, či abstinencia. *-*

Ivanka 01 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handoch

 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handoch

Ivanka 03 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handoch

 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handoch

 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handoch

Ivanka 06 Sweet Lady Lollipop: Závislá na móde, zvieracích a kvetových potlačiach a second handochZaradené pod: Móda na Slovensku
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]