Ako ma “prepadli” v Yves Rocher

Niekedy, keď sa túlam po drogériách a obchodoch s kozmetikou, stretávam sa s rôznym personálom. Napríklad všeobecne s parfumériami Fann mám skôr príjemné skúsenosti, v Marionnaude na mňa zvyčajne pozerajú ako na zlodeja. Neviem prečo, ale asi naozaj pôso

pridal Hana Jariabková 10.8.2009 o 12:05


yves rocher les plaisir nature vanilkovy parfem Ako ma prepadli v Yves RocherNiekedy, keď sa túlam po drogériách a obchodoch s kozmetikou, stretávam sa s rôznym personálom. Napríklad všeobecne s parfumériami Fann mám skôr príjemné skúsenosti, v Marionnaude na mňa zvyčajne pozerajú ako na zlodeja. Neviem prečo, ale asi naozaj pôsobím, akoby som nemala ani na lesk na pery za 15 €.

Do Yves Rocher často nechodím, skôr je tento obchod u mňa akousi výhradou. Pred pár týždňami mi však kamarátka povedala o “úžasnom vanilkovom parféme”, na ktorý som sa rozhodla ísť pozrieť. Skončila som nakoniec pri kokosovom, ale to teraz nie je podstatné.

Tento obchod ma prakticky pri prvej väčšej návšteve presvedčil, aby som sa doň skoro vrátila. Pozerajúc parfémy, priskočila ku mne predavačka a spýtala sa ma, či som oboznámená s ich vernostnou kartou. Samozrejme, že som nebola, takže na mňa spustila kopu výhod, čo môžem získať.

Aby som dlhý príbeh skrátila, v priebehu minúty-dvoch mi zriadila vernostnú kartu (samozrejme bezplatne), poďakovala som sa a vrátila som sa zase k parfémom. O dve minútky ku mne priskočila, že by mi mohla dať ešte vzorky a šekovú kartu s vernostnými zľavami. Opäť som jej poďakovala a pozerala si veci ďalej. O tri minúty som ju mala v pätách znovu, no to mi už do ruky podávala farebnú nákupnú tašku s logami Yves Rocher s dlhou rozprávkou o tom, ako sa igelitky v prírode rozkladajú 130 rokov.

Nechem, aby to vyznelo, že ma otravovala. Keby tak bolo, povedala by som jej, že nič nechcem hneď pri prvom spýtaní. Keďže som mala čas, nechala som ju splniť si pracovné povinnosti. Chcem tým však povedať, že aj keď žiadnu šekovú knižku, letáčik na zľavy a ďalšie hlúposti asi s veľkou pravdepodobnosťou nevyužijem, tento obchod ma presvedčil vrátiť sa späť. Predavačka bola milá, chcela poradiť a získať zákazníka.

Môžem vám povedať, že to na mňa zapôsobilo lepšie ako SBS-kári za mojím chrbtom v Marionnaude…

Mimochodom, spomínaná toaletná voda zo sady Les Plaisir Nature je dostupná v “príchutiach” maliny, kokosu, černice, broskyne a vanilky. Cena je 8,10 €. Majú k nej samozrejme krémy na ruky, telo, tekuté a tuhé mydlá, peny do kúpeľa a sprchové gély. Na záver len dodám, že tie vône sú naozaj lákavé…Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]