Pekné okuliare na štýl Ray-Ban Wayfarers, extra nízka cena

Ak aspoň jedným očkom sledujute dizajnérsku módu, určite vám neuniklo, že “obyčajné” obchody od dizajnérov radi kopírujú. Nezáleží na tom, či ide o šaty na spôsob Prady alebo saká podobné Chanel, aj v obchodoch pre zyvšok sveta musia značky p

pridal Andrea Nováková 19.1.2009 o 7:00


Ak aspoň jedným očkom sledujute dizajnérsku módu, určite vám neuniklo, že “obyčajné” obchody od dizajnérov radi kopírujú. Nezáleží na tom, či ide o šaty na spôsob Prady alebo saká podobné Chanel, aj v obchodoch pre zyvšok sveta musia značky pripraviť niečo, čo je momentálne in a nikto bez toho nemôže žiť.

mango ray ban okuliare 01 Pekné okuliare na štýl Ray Ban Wayfarers, extra nízka cena

Krásnym príkladom sú aj okluliare Ray-Ban Wayferers, ktoré nosia celebrity, no už aj “obyčajní” ľudia vyše pol storočia. Sú to proste nestarnúce okuliare, ktoré musí mať každý. Nie každý však musí mať práve vo vrecku vyše €165/5000 SKK, a preto vám dávame toto malé odporučenie, ako získať niečo podobné len za ozaj výhodnú cenu.

Spomínané okuliare som našla práve v Mangu. Je pravda, že veľa napodobenín nevyzerá vždy práve najlepšie, tieto okluliare sú však veľmi podarené. Na obrázku (hore) sú síce v bielej farbe, tú som v obchodne nenašla. Pravdupovediac, čierna a tmavohnedá variácia, ktoré mali v predajni v Poluse, sa mi páčia omnoho viac.

mango ray ban okuliare 02 Pekné okuliare na štýl Ray Ban Wayfarers, extra nízka cena

Okuliare sú pomerne veľké, ale veľmi sa mi páčili. V horných rohoch majú namiesto slzičky malú striebornú hviezdičku. A vyzerjú naozaj veľmi pekne. Za priam symbolickú cenu €11,6/349 SKK sa oplatí zaobstarať si ich.

Zhodou okolností som na podobný typ okuliar natrafila aj na stránke obchodov Promod. Síce som si v predajni v Poluse všimla, že novú jarnú kolekciu šiat už máme, okuliare som si nevšimla (ale možno už v predajniach sú). Tak či onak, verím, že v prípade, ak v obchodoch ešte nie sú, v blízkej dobre prídu. Cena je len o trochu vyššia ako v Mangu – €12,95/390 SKK.

promod ray ban okuliare Pekné okuliare na štýl Ray Ban Wayfarers, extra nízka cenaMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]