Ktorá značka používa štipce na šatách pri fotení?

Stalo sa ti, že si si objednal nejaký kúsok oblečenia a aj po skontrolovaní vežkosti tabuliek, ti prišlo oblečenie úplne iné? Nemusí to by práve stále tvoja chyba. Práve značka Asos sa môže chváli najnovším škandálom. Na internetový obchod zverejnili n

pridal Michaela Stanislavová 30.4.2019 o 15:06


stajl asos title Ktorá značka používa štipce na šatách pri fotení?

Stalo sa ti, že si si objednal nejaký kúsok oblečenia a aj po skontrolovaní vežkosti tabuliek, ti prišlo oblečenie úplne iné? Nemusí to by práve stále tvoja chyba.

Práve značka Asos sa môže chváli najnovším škandálom.

Na internetový obchod zverejnili nechtiac fotky, kde je jasne vidie, ako si vypomáhajú štipcami. Čím sa snažia vzbudi dojem, že modelke šaty výborne sedia a priliehajú, lenže v skutočnosti sú za tým kancelárske klipy. Tým pádom šaty nemusia ma tak skvelý strih, ako sa na prvý pohžad zdá. A ty nemusíš doma smúti nad tým, ako ti nesadli a je chyba v tebe a tvojej postave.

Keďže je jasné, že Asos kancelárske klipy na fotkách nenechala naschvál a takýmito praktikami sa nechce chváli, fotky z webu stiahla.

Prv ale na to upozornila Ronnie, ktorá fotky zavesila na Twitter, kde sa to dostalo medzi širokú verejnos. Len za pár dní dostal jej príspevok 95tisíc lajkov a 35tisíc retweetov.

źudia začali Asos nazýva “fake fashionom” a vznikla vlna kritiky, kde píšu negatívne skúsenosti, prečo im kúsky oblečenia od spomínanej značky nesadli.

Na to všetko nakoniec Assos zareagoval so slovami, že sa hlboko ospravedlňuje za viditežné klipy a situáciu vyrieši.

Čo myslíte, zamestnajú nových grafikov, ktorí im štipce vymažú vo photoshope alebo prestanú optický klama a začnú ukazova pravé strihy oblečenia?

Máte niekto skúsenosti s touto značkou? Prípadne máte pocit, že sa vám to stalo pri inom eshope?

Názor alebo skúsenos zanechajte v komentári.

stajl asos 2 Ktorá značka používa štipce na šatách pri fotení?
stajl asos 3 462x1000 Ktorá značka používa štipce na šatách pri fotení?

 

stajl asos 4 462x1000 Ktorá značka používa štipce na šatách pri fotení?Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]