LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

Vysoké teploty nás síce zatiaž neopúšajú, ale tohtoročné leto sa či už chceme alebo nie, pomaly chýli ku koncu. Sandálky, šortky a tielka vystriedajú jesenné vychytávky, o ktorých si u nás ešte určite prečítate. Avšak teraz krátky throwback, v ktorom sa

pridal Barbora Korimčáková 27.8.2018 o 9:02


stajlsk levis tricko 610x813 LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

Vysoké teploty nás síce zatiaž neopúšajú, ale tohtoročné leto sa či už chceme alebo nie, pomaly chýli ku koncu. Sandálky, šortky a tielka vystriedajú jesenné vychytávky, o ktorých si u nás ešte určite prečítate. Avšak teraz krátky throwback, v ktorom sa pozrieme na to, čo sa v lete 2018 nosilo a na čo ešte budeme dlho spomína.

Tričká Levi´s
Logá značiek sa opä dostávajú do popredia. Niektorí to možno považujú za gýč, iní ich jednoducho milujú. Jednoznačne jeden z najväčších hitov tohto leta, ktorý sa stal tak trochu mainstreamovým kúskom je tričko s logom Levi´s. Určite ste nemohli prehliadnu, že ulicami sa to týmito tričkami len tak hemží, nosia ich muži ženy a aj deti. Sú praktické, použitežné v outfitoch takmer každého štýlu a vďaka ich jednoduchosti je s nimi možné žahko experimentova. Ak chcete zapadnú do davu a stavi na istotu, jednoznačne dobrá vožba.
 

Farebné kožené sukne
Kožené sukne sú na scéne už dávno a miluje ich nejedna z nás. Ich pestrofarebné variácie sa však stali obžúbenými najmä toto leto. Sexy a žahko kombinovatežné. Sú však v prípade vysokých teplôt aj pohodlné?

stajlsk Farebne kozene sukne LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

 

Farebné vrkoče
Typické najmä pre festivalové outfity, vidie ich môžeme ale aj kdekožvek inde. Farebné príčesky do vrkočov určite patria k trendom tohto leta a čo môže by lepší doplnok ako do detailov vyzdobená koruna krásy?

stajlsk Farebne vrkoce 610x406 LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

 

Krajkové podprsenky
Jeden by si myslel, že vyniknú môžu len v spálni. Ale ako to už býva, nájdu sa odvážlivci, ktorí do svojich outfitov dokážu zakomponova aj zvláštne veci a neboja sa ani odhali viac. Koniec koncov prečo by mali také pekné kúsky ako sú krajkované podprsenky zosta skryté?

stajlsk Krajkove podprsenky LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

 

Ladvinky
Svoju zlatú éru zažili v 90-tych rokoch a však v súčasnosti sa vracajú v nových variáciách a sú skutočným trendom leta 2018. Od športových, až po elegantné kúsky, ktoré sa môžu sta šperkom každého outfitu. Sú malé a praktické, preto sa rýchlo stali vežmi obžúbené. Mnohé známe značky vo vežkom rozširujú sortiment týchto mini kabeliek a určené nie sú len pre dámy, rovnako môžeme nájs modely pre mužov.

stajlsk Ladvinky 610x915 LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

 

Sieky
Sieový materiál sa ukázal ako vežmi obžúbený trend už dávnejšie. Snáď len málokto si nevyskúšal sieované pančušky. Sú sexy a podža vlastnej fantázie sa dajú zakomponova do outfitov rôznych štýlov. Okrem nich však sieovinu môžeme vidie aj všade inde. Topy, šaty, cardigany, či spodné prádlo. Taktiež vežmi častá súčas outfitov tohtoročných festivalov.

 stajlsk Sietky LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendy

 

Trblietky
Nie len na kúskoch odevu, ale aj na koži vyniknú trblietky. Pekný a trochu extravagantný doplnok make-upu alebo alebo aj účesu. A čo tak trblietkové tetovanie? Sú veselé a sú všade!

stajlsk Trblietky 610x616 LETO 2018 a jeho najväčšie fashion trendyMeno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]