BALMAIN X H&M kampaň

Ako vyzerá kampaň jedinečnej kolekcie Balmain pre H&M? Tak a je to vonku. Skoro. Zatiaľ si musíme vystačiť a pokochať sa len fotkami z kampane. Kolekcia uzrie svetlo sveta vo vybraných obchodoch až 5. novembra 2015. V kampani sa objavili Dudley O’Sha

pridal Lenka Fencáková 26.9.2015 o 15:14


Capture 610x391 BALMAIN X H&M kampaň

Ako vyzerá kampaň jedinečnej kolekcie Balmain pre H&M?

Tak a je to vonku. Skoro. Zatiaľ si musíme vystačiť a pokochať sa len fotkami z kampane. Kolekcia uzrie svetlo sveta vo vybraných obchodoch až 5. novembra 2015. V kampani sa objavili Dudley O’Shaughnessy, Hao Yun Xiang, Gigi Hadid, Kendall Jenner a Jourdan Dunn. Fotky v metre nafotil Mario Sorrenti. A kreatívny riaditeľ Balmain- Olivier Rousteing ku kampani povedal: „Ak milujete svet Balmain, milujete aj modelky, ktoré sú tiež súčasťou tohto sveta. Kendall, Gigi a Jourdan sú moje kamarátky, a sú skvelou voľbou byť hviezdami v kampani Balmain x H&M.
A teraz trochu ku samotnej kolekcii. Všetky kúsky sú typické v štýle Balmain. Ceny sú celkom prijateľné. Vyššie sa však pohybujú ceny tradičných kúskov módneho domu, ako napríklad sako, ktoré mala na sebe oblečené už aj Kendall Jenner. Jeho cena bude cca 290 eur. Sandále kúpite za cca 120 eur, kabát za 150 eur, no a šaty aj za 250 eur.

Napriek vyššej cene (v akej sa zvyčajne pohybujú ceny oblečenia v H&M) sa na túto kolekciu teší nejeden módny fajnšmeker. A vy? Vybrali ste si nejaký ten kúsok z kolekcie? Pôjdete si aj vy vystáť niekoľkohodinovú radu do H&M?

Capture1 610x391 BALMAIN X H&M kampaň

Capture2 610x394 BALMAIN X H&M kampaň

Capture3 610x394 BALMAIN X H&M kampaň

Capture4 610x393 BALMAIN X H&M kampaňMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]