Trend: Farbičky čarbičky

Áno, aj vo vlasoch. Kelly Osbourne a Nicole Richie už nejaký ten čas s hrdosťou prezentujú trend farebných vlasov. Ak však pre vás sú zelené alebo modré vlasy až príliš, tento trend má svoje využitie aspoň počas letných hudobných festivalov. Takto ozvláš

pridal Lenka Fencáková 7.8.2015 o 11:17


collage11 610x663 Trend: Farbičky čarbičky

Áno, aj vo vlasoch.

Kelly Osbourne a Nicole Richie už nejaký ten čas s hrdosťou prezentujú trend farebných vlasov. Ak však pre vás sú zelené alebo modré vlasy až príliš, tento trend má svoje využitie aspoň počas letných hudobných festivalov. Takto ozvláštniť svoj účes môžete aj bez trvalých farieb, ktoré zbytočne ničia vlasy. Na trhu nájdete kopec vlasových púdrov (značka Essence či Dermacol). Rovnako nájdete aj širokú paletu farieb (modrá , ružová, zelená, fialová,…).
Ja osobne mám vyskúšané tie od Dermacolu. Cena je prijateľná a výsledok taktiež. Farby dobre chytajú a je ich dobre vidieť na svetlých, no aj tmavých vlasoch. Ak však chcete, aby boli farby jasnejšie a žiarivejšie, púder naneste na trošku vlhké vlasy, a vlasy potom prežehlite žehličkou. Ak však nemáte dostatok času, tak si vystačíte aj so suchými vlasmi. A ak sa vám už farba nebude páčiť, púder z vlasov jednoducho vyčešete.

Čo si myslíte o tomto trende? Páči/nepáči?

kelly osbourne parlor hero 700x400 610x348 Trend: Farbičky čarbičky

Kelly Osbourne

Celebrities Bright Coloured Hair 610x610 Trend: Farbičky čarbičky

Rachel McAdams, Katy Perry, Jaime King

14283496737339 610x789 Trend: Farbičky čarbičky

Hilary Duff

celebrity bright coloured hair Trend: Farbičky čarbičky

Rihanna, Katy Perry, Nicole Richie

Kylie Jenner 610x915 Trend: Farbičky čarbičky

Kylie JennerMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]