Reality show s Diane Von Furstenberg

Televízna stanica E!, ktorá je známa reláciami ako Kardashianky a ich rodina či Módna polícia, bude vysielať novú show s názvom House of DVF. Bude v nej vystupovať návrhárka Diane Von Furstenberg a jej tím. Diane von Furstenberg a jej rovnomenná módna zn

pridal Táňa Matúšová 30.10.2014 o 14:40


rs 634x768 141029130816 634 dvf.ls .102914 610x738 Reality show s Diane Von Furstenberg

Televízna stanica E!, ktorá je známa reláciami ako Kardashianky a ich rodina či Módna polícia, bude vysielať novú show s názvom House of DVF. Bude v nej vystupovať návrhárka Diane Von Furstenberg a jej tím.

memo dvf 610x406 Reality show s Diane Von Furstenberg

Diane von Furstenberg a jej rovnomenná módna značka je už dlho symbolom sebaistoty, pôvabu a nebojácnosti. Teraz bude Diane mentorovať novú generáciu tvrdo pracujúcich mladých žien, ktoré sú ochotné vziať svoju kariéru na ďalšiu úroveň v DVF. Osem žien bude súťažiť o lukratívny post ambasadorky značky DVF. Víťazka teda bude cestovať po svete a reprezentovať Diane a jej biznis.

Prvý diel bude mať premiéru v nedeľu. “Naozaj som si natáčanie show užila,” povedala Von Furstenberg. “Je očarujúca, zábavná a vypovedá o tom, čo sa deje v zákulisí módneho domu. A mne sa darí odovzdávať silné správy mladým ženám.”

ST 20141020 GCDVF20 EENTER 752533e 610x346 Reality show s Diane Von Furstenberg

Diane sama vybrala osem mladých žien, ktoré sú odhodlané na ňu zapôsobiť. Kandidátky uvidíme plánovať pracovné obedy s tlačou, pracovať na DVF show na jar 2015 počas módneho týždňa v New Yorku. Bude sa od nich samozrejme očakávať, že úlohy budú plniť čo najlepšie. Okrem Furstenberg bude súťažiace mentorovať editorka Jessica Joffe a Stefani Greenfield.

“Show bola nečakane odhaľujúcou skúsenosťou,” povedala Jessica Joffe. “Mentorovanie a občas aj napomínanie našich kandidátok na ambasadorku ma donútilo uvedomiť si, ako veľa sa očakáva odo mňa, od nás všetkých v DVF. Nádherným spôsobom sa dievčatá stali mojimi učiteľkami, aj keď som si istá, že si stále myslia, že ich chcem zjesť zaživa!”

DVF1 610x343 Reality show s Diane Von Furstenberg

Show zachytáva jeden veľký rok pre Diane Von Furstenberg, ktorá oslavuje 40. výročie jej legendárnych zavinovacích šiat ako aj vydanie jej najnovšej monografie, The Woman I Wanted to Be.

e and diane von furstenberg 610x343 Reality show s Diane Von FurstenbergMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]