Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciu

Jedna z najobľúbenejších športových značiek Adidas Originals spojila svoje sily s anglickou značkou oblečenia a doplnkov Topshop, aby vytvorili jedinečnú kolekciu, ktorá nesie prvky oboch módnych gigantov. Ako sa od Adidas dalo očakávať ide najmä o šport

pridal Barbora Korimčáková 22.3.2014 o 21:53


unnamed 610x429 Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciu

Jedna z najobľúbenejších športových značiek Adidas Originals spojila svoje sily s anglickou značkou oblečenia a doplnkov Topshop, aby vytvorili jedinečnú kolekciu, ktorá nesie prvky oboch módnych gigantov. Ako sa od Adidas dalo očakávať ide najmä o športové kúsky a však s pozoruhodným šmrncom.

Kolekcia obsahuje dokopy 20 kúskov, na ktorých voľným okom nájdete charakteristické prvky oboch značiek. Tri pásiky a la Adidas a potlač londýnskej krajiny, mladistvosť a ženskosť ako znak Topshopu. Veľký podiel na tvorbe celej kolekcie má Riccardo Tisci, ako aj kreatívna riaditeľka Topshopu- Kate Phelan, ktorá o spolupráci prezradila: “Spolupráca Adidasu a Topshopu je úplnou oslavou veľkoleposti módy a športového oblečenia, ktoré je rovnako dôležité a významné ako všetko ostatné.” 

Kolekcia inšpirovaná streetstylom bola na trh uvedená 20. marca, a exkluzívne kúsky si môžete kúpiť na weboch oboch značiek.

Topshop adidas Originals SS14 01 610x815 Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciu

Topshop adidas Originals SS14 02 610x814 Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciu

topshop adidas 01 610x915 Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciu

topshop adidas 06 610x915 Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciu

topshop adidas 03 610x915 Adidas Originals a Topshop navrhli spoločnú kolekciuZaradené pod: Novinky, Tip na shop
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]