Hunger Games na Net-A-Porter

Fanúšikovia Hier o život vedia, že v tomto príbehu je móda dôležitou súčasťou identity Kapitolu. Vo filmových adaptáciách panuje v tomto meste atmosféra, ako keď sa Alexander McQueen spojí s Thierry Mugler. Miešajú sa tu komplikované architektonické štru

pridal Táňa Matúšová 6.12.2013 o 8:46


Fanúšikovia Hier o život vedia, že v tomto príbehu je móda dôležitou súčasťou identity Kapitolu. Vo filmových adaptáciách panuje v tomto meste atmosféra, ako keď sa Alexander McQueen spojí s Thierry Mugler. Miešajú sa tu komplikované architektonické štruktúry s cukríkovými farbami a nafúknutými rukávmi ako od Elsy Schiaparelli. Značky Alexander McQueen, Rodarte aj Tommy Hilfiger sa stali fanúšikmi štýlu Kapitolu.

capitol couture collection by trish summerville 610x303 Hunger Games na Net A Porter

Mnoho z nás fantazírovalo nad tým, ako by sme vyzerali v týchto kostýmoch plných šifónu, kovu, kože a pier. Teraz je možné sa tejto móde priblížiť, vďaka kolaborácii Net-A-Porter a Trish Summerville, kostýmovej dizajnérky filmov Hry o život. Luxusná kolekcia Capitol Couture je dostupná od 22. novembra, dátumu premiéry filmu Hry o život: Skúška ohňom. Jej cieľom je spojiť fanúšikov filmov so zákazníkmi Net-A-Porter, aby nakupujúci zákazníci sa zoznámili s filmami a fanúšikovia so stránkou.

hunger games 610x494 Hunger Games na Net A Porter

Trish Summerville hovorí, že kolekcia je určená pre Katniss dnešnej doby a je zložená zo šiat, kožených nohavíc a tričiek, takže každý si niečo nájde. Vzali z filmu niekoľko kúskov, ktoré sa dali premietnuť do konfekčnej línie. Skladá sa z kľúčových kúskov, ktoré si môžete nechať v šatníku a kombinovať s inými outfitmi. Išlo o zachovanie detailov, vyšívania, priesvitnosti látok a pretvorenie ich na siluetu a tvar, ktorý sedí všetkým typom postáv. A tiež je tam veľa čiernej, ktorú všetci milujeme.

Capitol Couture by Trish Summerville Interview 1 610x558 Hunger Games na Net A Porter

Medzi kúsky priamo inšpirované postavami, patrí šedý kabát s odnímateľnou kožušinou, ktorý má Katniss vo filme oblečený, keď ide do dediny víťazov a sneží. Nájdete aj kožené šaty strihané laserom, ktoré sú inšpirované Katniss. Dlhé zelené šifónové šaty sú zase inšpirované postavou Johanny. Kožené nohavice sú poctou Katnissinho stylistu menom Cinna, ktorého stvárnil Lenny Kravitz.

Capitol Couture collage 31 Hunger Games na Net A Porter

Keď príde na navrhovanie kostýmov, Trish Summerville je jedna z najlepších. Tento rok získala ocenenie Kostýmová dizajnérka roka na 10. ročníku Style awards, za film Hry o život: Skúška ohňom. Okrem toho bola kostýmovou dizajnérkou amerického filmu Muži, ktorí nenávidia ženy a stojí za imidžom hlavnej hrdinky, ktorú stvárnila Rooney Mara. Na kolekcii inšpirovanej týmto filmom, Trish spolupracovala s H&M.

HM designs Girl With a Dr 001 610x456 Hunger Games na Net A Porter

 

Vybrali ste si svoj kúsok z Capitol Couture aj vy?Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2021 / [email protected]