Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

Kto sa bojí, nemá chodiť do lesa. A kto sa nebojí a do lesa chodí rád, pre neho je ušitá nová kolekcia LES od slovenskej značky Puojd. Textilná dizajnérka Miška Bednárova uviedla na netradičnom novembrovom happeningu v lese kolekciu inšpirovanú slovenský

pridal Elena Senková 5.12.2013 o 10:24


Kto sa bojí, nemá chodiť do lesa. A kto sa nebojí a do lesa chodí rád, pre neho je ušitá nová kolekcia LES od slovenskej značky Puojd. Textilná dizajnérka Miška Bednárova uviedla na netradičnom novembrovom happeningu v lese kolekciu inšpirovanú slovenskými horami. Za módnou prehliadkou a grill párty sme si urobili výlet do nedotknutej prírody, chránenej krajinnej oblasti Dunajské luhy v Rusovciach. A že je tento les zázračný, to si šepkali už antickí Rimania z vojenského tábora Gerulata.

puojd 610x403 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

Verili totiž, že v stromoch žijú víly, veď len ony môžu byť také márnivé, aby každé ročné obdobie menili farbu svojich šiat. Preto stromom dávali ženské mená. Ako víla stromová sa budete cítiť aj v puojdovských kúskoch, vyberie si naozaj každý: aj márnivé trendy girls, aj športovo založení milovníci prírody, aj naši štvornohí miláčikovia. Puojd podporuje mestskú cyklistiku ako najekologickejší spôsob dopravy, preto je LES bike aj office friendly kolekcia. Vydrží i tuhú zimu: teplé zimné bundičky sú z nepremokavého softshellu a vo vnútri zateplené mäkučkým fleecom. Stajl miluje perfektné legíny s autorskou potlačou, inšpirovanou kôrou stromov a parádnu lesnú blúzku s mašľami. Tak klikajte, kolekciu, pri ktorej si slastne odrecitujete “Pozdravujem vás, hory, lesy!”  už nájdete na e-shope puojdu.

p3 610x403 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

IMG 1237 610x406 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

P ins 610x406 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

p1 610x404 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

P ins 10 610x406 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

p4 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

h les 16 610x406 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

h les 39 610x915 Chceme nosiť slovenské: kolekcia LES od Puojdu

foto: Michaela Dutková
make-up: Jana Olšinská
tričko s Gašpim: Planéta 220, Miša Chmelíčková
scéna: Miro Král
produkcia: Vlasta KubušováMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]