Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

Taliansky módny dom Moschino oznámil, že na pozícií kreatívneho riaditeľa nahradí Rosellu Jardini americký návrhár Jeremy Scott. Jeho debut na móle sa uskutoční počas módneho týždňa v Miláne s kolekciou jeseň/zima 2014-2015. Vedenie komentovalo, že toto

pridal Táňa Matúšová 31.10.2013 o 9:00


Taliansky módny dom Moschino oznámil, že na pozícií kreatívneho riaditeľa nahradí Rosellu Jardini americký návrhár Jeremy Scott. Jeho debut na móle sa uskutoční počas módneho týždňa v Miláne s kolekciou jeseň/zima 2014-2015. Vedenie komentovalo, že toto vymenovanie rešpektuje DNA značky, keďže Jeremy Scott reprezentuje nielen eklektického a moderného komunikátora, ale predovšetkým dizajnéra, ktorý je schopný nanovo interpretovať identitu a esenciu Moschino.

jeremy scott Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

Scott povedal Style.com, že je to tak trochu rozprávka. Kedysi bol v Moschino stážistom a teraz túto spoločnosť vedie. Na twitteri sa roztrhlo vrece s tweetmi o tejto správe a návrhárovi gratulovali Miley Cyrus, Rita Ora, či Kylie Minogue.

jeremy scott friends Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

A čo môžeme od jeho prvej kolekcie očakávať? Scott sa vyjadril, že pre neho je jedným z kľúčových prvkov Moschino humor. Je to jeden z mála módnych domov, ktoré majú humor a to isté platí aj pre neho. Ďalší zo spoločných prvkov sú ich nápisy, ktoré vyjadrujú myšlienky a zaujímavé nápady. Zdieľajú posadnutosť robenia si žartov z módy.

jeremy scott moschino slogos Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

Jeremyho najnovšie nápady a Moschino potlače

Jeremy hovorí, že chce udržať svoj vlastný rebelský štýl. Dodáva, že si nemyslí, že by našiel viac rebelskú značku ako Moschino, aj keby sa snažil. “Je to tak neúctivé, čo Franco urobil a čo značka aj naďalej robila v jeho mene. Je to perfektné.”

bart simpson jeremy scott fashion Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

Jeho pocta Simpsonovcov

Bez ohľadu na konečný výsledok možno odhadovať, že dizajnér bude mať hviezdnu klientelu, keďže jeho účet na Instagrame je plný fotiek Anny Dello Russo, Cary Delevingne, či Rihanny, pretože sú veľkými fanúšikmi jeho okrídlených mikín, Spongebob svetrov a zaujímavých tenisiek.

Cara 21 Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

Tohto dizajnéra poznáte najmä vďaka jeho bláznivým outfitom a najmä teniskám Adidas Originals. Tešíte sa na jeho prácu pre Moschino, alebo sa skôr bojíte?

elle all represent Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom Moschino

aobyojs12 main Jeremy Scott je novým kreatívnym riaditeľom MoschinoMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]