Exkluzívne: MANGO fashion show

V nedeľu (12.10.13) sa v Košiciach konala ďalšia módna akcia. Bola to v poradí už druhá  módna show španielskeho módneho reťazca MANGO  v Košiciach. MANGO  predstavilo svoju kolekciu jeseň/zima 2013 a to priamo  v Hoteli Double Tree by Hilton. Akciu mode

pridal Lucy Lumtzerova 16.10.2013 o 9:32


REE 2468 610x405 Exkluzívne: MANGO fashion show

V nedeľu (12.10.13) sa v Košiciach konala ďalšia módna akcia. Bola to v poradí už druhá  módna show španielskeho módneho reťazca MANGO  v Košiciach. MANGO  predstavilo svoju kolekciu jeseň/zima 2013 a to priamo  v Hoteli Double Tree by Hilton.

Akciu moderoval profesionál z brandže Bruno Ciberej a ako inak, excelentne Jeho moderovanie bolo doplnené o malú školu módy a všetci sa mohli dozvedieť niečo viac o trendoch a návrhároch, ktorými bola inšpirovaná samotná prehliadka a ktorí súčasne patria k špičke momentálnej módnej scény.
Prehliadka bola rozdelená do 4 blokov, ktoré boli inšpirované momentálnymi kolekciami tých naj trendy návrhárov . V prvom bloku sa predstavili jednoduché minimalistické modely v pánskom štýle. Tmavomodré saká a nohavice s bielym prúžkom, biele košele, jednoduché línie šiat a pánske lesklé poltopánky tvorili základ tohto bloku. Zdrojom bola kolekcia Stelly McCartney - jeseň /zima 2013. Prehliadka pokračovala inšpiráciou francúzskym domom SAINT LAURENT, ktorý pod vedením Hediho Slimane naberá v súčasnosti úplne odlišný smer. Nechýbali tu prvky punku, grungu a tartanových košieľ . V tretej časti inšpirovanej čiernou a štýlom Isabely Marant modely nabrali ležérny a bohémsky štýl s etno prvkami a trendy biker boots nesmeli chýbať. Záver bol v znamení francúzskej glamour elegancie a to konkrétne módnym domom BALMAIN pod hlavičkou kreatívneho riaditeľa Oliviera Rousteinga. Prevažovala čierna, zlatá a ultra-glamor na večer. Súčasťou prehliadky bola aj prezentácia šperkov ALO diamonds a tie si diváci mohli všimnúť aj na modeloch v záverečnej časti .

REE 2480 610x405 Exkluzívne: MANGO fashion show

Moderátor večera – Bruno Ciberej

collage15 610x579 Exkluzívne: MANGO fashion show

Blok 1 inšpirovaný Stellou McCartney

collage23 610x542 Exkluzívne: MANGO fashion show

Blok 2 inšpirovaný SAINT LAURENT

collage31 610x494 Exkluzívne: MANGO fashion show

Blok 3 inšpirovaný Isabel Marant

collage41 610x530 Exkluzívne: MANGO fashion show

Blok 4 inšpirovaný Balmain

Tie dlhé šaty s koženým topom a  detailami , ako opasok, boli neskutočné. Čo poviete? Mango vie, čo robí a je  trendy. Tak ako vybrali ste si? U mňa vyhráva minimalistický pánsky štýl a grunge SAINT LAURENT. Na akcii bola prítomná aj Fashion TV spolu s jej moderátorkou Majkou Zelinovou a módny časopis TOP Fashion a jeho riaditeľka Barbora Franeková . Časopis odporúčam každej fashionistke.  Na záver by som chcela spomenúť ľudí, ktorí stáli za celou kreatívnou časťou prípravy prehliadky: Project Manager Patrik Gurčík a Merchandising Coordinator Sandra Littera. Zvládli to skutočne na jednotku. Ale dosť bolo slov, užite si fotky z tejto skvelej akcie. :)

REE 2489 610x405 Exkluzívne: MANGO fashion show

A losovanie tomboly

REE 2539 610x405 Exkluzívne: MANGO fashion show

Patrik Gurčík a módne bloggerky – Timea (www.timea-timbo.blogspot.com) a Zuzka(www.dolcezuzka.blogspot.com)

REE 2582 610x405 Exkluzívne: MANGO fashion show

collage51 610x530 Exkluzívne: MANGO fashion show

Majka Zelinová a ja :)

Photos : http://reefe.webs.com/, Lucy LumtzerováMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2021 / [email protected]