Stajl skaut: Móda na Slovensku žije! alebo keď sa chce, tak sa dá…

Reakcie na správy o zrušení Bratislava Fashion Weekendu sú rôzne. Fanúšikovia slovenského dizajnu sa nechcú zmieriť s oficiálnym dôvodom, že táto relatívne úspešná akcia a vo svete overený formát má u nás vážny problém získať sponzora. Veď zo sesterskej

pridal Elena Senková 7.10.2013 o 19:41


Reakcie na správy o zrušení Bratislava Fashion Weekendu sú rôzne. Fanúšikovia slovenského dizajnu sa nechcú zmieriť s oficiálnym dôvodom, že táto relatívne úspešná akcia a vo svete overený formát má u nás vážny problém získať sponzora. Veď zo sesterskej Prahy nám srdečne zakýval usmievavý Jimmy Choo! Je snáď slovenský módny dizajn na chvoste Prahe, Viedni, Parížu a celému svetu? S takýmto tvrdením sa nedokážeme zmieriť!  Nielen my, ale aj slovenskí módni dizajnéri. A aby ich ročná práca a prípravy nevyšli na zmar, spojili sa pre pokrok slovenského módneho dizajnu a pre pravdu, že slovenský profesionálny dizajn je kvalitný, samostatný a porovnateľný zo svetovým, a že nestojí ani nepadá na subjekteToto jasné posolstvo nesie nová a odvážna iniciatíva módnych návrhárov Fashion Live! Slovak Fashion Week initiative. 

wall 610x222 Stajl skaut: Móda na Slovensku žije! alebo keď sa chce, tak sa dá...

Zastrešuje ju  Slovak Fashion Council v spojení s OLO- Dressing. Za Slovak Fashion Councilom, ktorý podporuje módnych i textilných dizajnérov, stojí jeho spoluzakladateľka, textilná dizajnérka a v tomto roku aj laureátka národnej ceny za dizajn, Dana Kleinert. Garantom združenia SFC je British Council.  Značka Olo -Dressing patrí Oldřiške Olo Křížovej, módnej stajlistke, vizuálnej umelkyni i umeleckej riaditeľke ostatných ročníkov Praha a Bratislava Fashion Weekend. Pre mnohých je Olo stelesnením českého módneho diania, máme sa teda na čo tešiť! O pripravovanej akcii Fashion Live! vám prinesieme viac informácií už čoskoro, zatiaľ sľubujeme návrhárov Borisa Hanečku, Marcela W.Holubca, Lukáša Kimličku, Petru Poórovú, Ľubicu Poncik, Lenku Sršňovú, Janu Kuzmovú a aj značky La Femme Inpériu.

Tešíme sa a iniciatíve držíme palce najsilnejšie ako vieme!

Chceš pomôcť? Sleduj akciu a podpor ju svojou prítomnosťou!Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]