MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

Dita so svojím vintage šatníkom plným glamouru patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Miluje vintage štýl 40. rokov minulého storočia a týmto časom prispôsobila aj účes a celý svoj vzhľad. Typická je pre ňu jej porcelánová pokožka, zvlnené čierne vla

pridal Lenka Fencáková 31.7.2013 o 9:35


25DITASUB SPAN articleLarge MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

Dita so svojím vintage šatníkom plným glamouru patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Miluje vintage štýl 40. rokov minulého storočia a týmto časom prispôsobila aj účes a celý svoj vzhľad. Typická je pre ňu jej porcelánová pokožka, zvlnené čierne vlasy a vždy dokonalý mejkap. Je stelesnením ženskosti, zmyselnosti a elegancie.

Ako malé, ešte obyčajné dievča sa volala Heather Renée Sweet a verila, že sa jej podarí žiť život plný glamouru, štýlu a luxusu. Sen sa splnil a dnes ju ľudia poznajú ako najznámejšiu burlesque tanečnicu a striptérku, ako spisovateľku a tiež ako bývalú manželku trochu desivého Marilyna Mansona, s ktorým sa rozviedli po 7 búrlivých rokoch. Na svojom konte už má  aj vlastný parfém, líniu oblečenia pre Decades a kolekciu vlastnej spodnej bielizne. Múza návrhárov sedí na prehliadkach svetových módnych domov výlučne v prvých radoch.

dita 610x915 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamouromTypická je pre ňu nielen jej burlesque kariéra, ale najmä jej štýl, ktorý sa snažia okopírovať ženy po celom svete. Vintage štýl vie nosiť a prezentovať s takou noblesou ako nikto! Nie je žiadnym tajomstvom, že obľubuje peknú a sexy spodnú bielizeň. V jej šatníku prevládajú korzety a kúsky zvýrazňujúce jej ženskú postavu. Obľubuje jednoduché farebné kombinácie, čiernu, červenú, bielu. Na červenom koberci vždy zažiari a zaujme, aj keď nepotrebuje byť celá ovešaná doplnkami.

1671450 10 610x954 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

Miluje klobúky a topánky od Christiana Louboutina. Doma má šatník rozdelený do jednotlivých miestností- v jednej topánky, v druhej klobúky… ktorá z nás to by jej toto nezávidela? Dita prekvapivo nemá žiadneho stylistu! Aj svoje čierne vlasy si farbí sama doma obyčajnou farbou z drogérie. Sama sa aj líči, bez jej typického mejkapu si ju už ani nevieme predstaviť. Dokonalú čiernu linku si maľuje od sedemnástich a vlastní niekoľko desiatok odtieňov červených rúžov.

Najradšej nakupuje v Burberry, Moschino, Marc Jacobs, rôznych vintage shopoch ale aj nete cez e-bay. Ak sa vám páči jej štýl,   nemusíte minúť celú výplatu. Stačí sa poobzerať po rôznych vintage obchodoch, na internete a aj v rôznych sekáčoch, poprípade sa chvíľu pohrabať v zákutiach babkinej či maminej skrine a určite nájdete nejaký zaujímavý kúsok, ktorý stojí za pozornosť. Vôbec nemusíte byť vintage od hlavy po päty. Stačí zaujímavý doplnok, ktorý oživí váš outfit alebo odvážny červený rúž.

most shocking outfits celebs 9 610x836 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

DIta v svadobných šatách od Vivienne Westwood

collage11 610x451 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

Dita von Teese In Dolce Gabbana Cointreau Nikki Beach Present Dita Von Teese 610x470 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

V šatách Dolce&Gabbana na festivale v Cannes

Dita von Teese1 610x354 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

73188877 10 610x1024 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

dita von teese launches dress collection los angeles 02 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

Dita v šatách z vlastnej kolekcie pre Decades

57421044 10 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

dita von teese 610x812 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

57620392 10 610x938 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

DVteese gl 15aug11 big b 592x888 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

2 2372654 650x0 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamourom

dita von teese streekkkkkt 2011 MÓDNA IKONA: Dita von Teese, štýlová striptérka s glamouromMeno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2024 / [email protected]