Všetko, čo by ste mali vedieť o novej kolekcii Marc Jacobs Beauty

Marc Jacobs je ďalším z návrhárov, ktorí sa pustili aj do vlastnej kozmetickej línie. Tešiť sa môžete na paletu, ktorá rozpráva svoj príbeh, na dokonalé make-upy, pričom Marc nezabudol ani na mužov. Kolekcia Marc Jacobs Beauty zahŕňa 122 kozmetických pro

pridal Dominika Dolešová 17.6.2013 o 12:55


bb Všetko, čo by ste mali vedieť o novej kolekcii Marc Jacobs Beauty

Marc Jacobs je ďalším z návrhárov, ktorí sa pustili aj do vlastnej kozmetickej línie. Tešiť sa môžete na paletu, ktorá rozpráva svoj príbeh, na dokonalé make-upy, pričom Marc nezabudol ani na mužov.

Kolekcia Marc Jacobs Beauty zahŕňa 122 kozmetických produktov, ktoré sú rozdelené do štyroch kategórií. Začnime so Smart Complexion, ktorá obsahuje make-upy, korektory a púdre. Marc si dal špeciálne záležať na make-upoch, ktoré budú dostupné až v šestnástich odtieňoch, takže na svoje si prídu najväčšie bleduľky, ale dámy s tmavšou pleťou. Samozrejmosťou je anti-aging efekt a dokonalé krytie, ktoré však pôsobí prirodzene. Korektory a rozjasňovače zase nájdete v siedmych farebných kombináciách…

Druhá kategória nesie názov Blacquer a možno v nej nájsť napríklad pero na očné linky. Produkty na pery, lícenky, očné tiene, bronzer či laky na nechty sa ukrývajú pod názvom Hi-Per Color. Špeciálna kolekcia s názvom Boy Tested, Girl Approved je určená aj mužom a obsahuje unisex balzam na pery či Brow Tamer na obočie, ktorým si upravuje nezbedné obočie aj samotný návrhár.

Ceny sa budú pohybovať od 30 do 60 dolárov a produkty by sa do predaja mali dostať deviateho augusta. Dostupné budú v predajniach Sephora, na ich stránke sephora.com a vo vybraných obchodoch Marc Jacobs v USA. Do Európy prídu začiatkom roka 2014, a to konkrétne do Španielska, Talianska a Francúzska. V priebehu budúceho roka sa z Marcovej kolekcie budú tešiť aj v Česku.

marc jacobs beauty14 610x406 Všetko, čo by ste mali vedieť o novej kolekcii Marc Jacobs Beauty

Marc Jacobs Beauty collection content 610x406 Všetko, čo by ste mali vedieť o novej kolekcii Marc Jacobs Beauty

marc jacobs Všetko, čo by ste mali vedieť o novej kolekcii Marc Jacobs Beauty

 Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Stajl.sk 2020 / [email protected]